Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

10 Minutes Gone Filmi izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
10 Minutes Gone Filmi izle (2019)

10 Minutes Gone filmi İzle

10 Minutes Gone filmi izle Hikâyenin merkezinde Rex isimli bir suç patronu yer almaktadır. Yılların tecrübesini, illegal işlerde kullanan karakter, kısa süre önce önüne büyük bir fırsat geldiğine tanık olacaktır. Fırsattan istifade ederek, Frank ve arkadaşlarının desteğiyle işin üstesinden gelmeye çalışacaktır. Başarmaları gereken durum zor bir banka soygunudur. Bu soygunda dünyada nadide bulunan bir mücevheri çalmaları lazımdır. Karakterlere verilen iş herkesi cezbetmeye yeterli olsa da soygun için detaylı bir plan hazırlanması gerecektir. Muazzam bir planın peşine çıkılan girişimde, soygun esnasında bazı şeyler yolunda gitmeyecektir.
10 Minutes Gone filmi İzle

10 Minutes Gone filmi full Hd İzle

10 Minutes Gone filmi full hd Soygun sürecinde bir anda namludan çıkan bir kaza kurşunu, içlerinden birisinin hafızasından 10 dakikasını silecektir. Bütün olayları bu karakterin hafızasının silinmesini takiben devam edecektir. Üstelik soygunda tek yaşanılan olumsuzluk bununla da sınırlı kalmamıştır. İçlerinden birisi de ekibe ihanet edip, tüm ganimetle birlikte kaçıp izini kaybettirmiştir. Artık hem paranın hem de ihanetin kaynağını çözebilecek potansiyelde olan tek bir karakter vardır. Ancak hayatından silinen 10 dakikayı hatırlaması, geleceği kurtaracaktır.
10 Minutes Gone filmi Full Hd İzle

10 Minutes Gone filmi Tek Parça izle

10 Minutes Gone filmi tek parça izle İçlerindeki hainin soygun planını baltalaması ve ganimeti kendi lehine kullanması, hiçbiri tarafından hazmedilememiştir. Ancak bu sabotajın kimin tarafından planlandığını öğrenmeleri için çok kısa bir süreleri kalmıştır. Kendilerine tuzak kuran kişiyi belirlemek için ana karakter, hafızasına güvenmek zorundadır.
10 Minutes Gone filmi Tek Parça izle

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Film İzle

Yapım: 2019 - ABD, Kanada

Yönetmen: Brian A. Miller

Oyuncular: Bruce Willis, Meadow Williams, Swen Temmel

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?