1917 Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
1917 Türkçe Dublaj izle (2019)

1917 filmi İzle

1917 filmi izle Hikâye 1. Dünya Savaşı esnasında yaşanılanları ele alacaktır. Britanya cephesinde, işler son derece ciddi boyutlara ulaşmıştır. Britanya silahlı kuvvetlerinde, büyük bir kriz yaşanmıştır. Komutanın sorumlusu tarafından hayati önem taşıyan bir görev için iki asker seçilmesi gerekecektir. Bu iki askerin, bütün Britanya’nın ve savaşın seyrini değiştirecekleri bu görevin her ne olursa olsun başarıyla sonuçlanması gerekmektedir. Çünkü aksi bir durumda, ağır ve geri dönüşü olmayacak kayıplar verilmek zorunda kalınacaktır. Bir süre sonra Blake ve Schofield isimli iki başarılı askerin, görev için aranan gömlek olduklarına karar verilecektir.
1917 filmi İzle

1917 filmi full Hd İzle

1917 filmi full hd Blake ve Schofield, her ne kadar başarılı olsalar da karşılarındaki görev hafife alınmayacak kadar imkansızdır. Zamana karşı yarışacakları görevlerinde, düşman bölgesini kısa sürede geçmeleri gerekmektedir. Sonrasında ulaştıracakları bir mesaj ile birlikte, yüzlerce askerin hayatını kurtarabilecektirler. Yoğun bombardımanlar ve sağdan soldan seken mermiler arasında, bunu gerçekleştirmeleri neredeyse deliliktir. Fakat, iki karakter de görevin gerektirdiği cesarete sahiptirler. Ülkeleri için canlarını vermek söz konusu olduğunda bile geri çekilmeyecektirler.
1917 filmi Full Hd İzle

1917 filmi Tek Parça izle

1917 filmi tek parça izle Görev Blake tarafından Schofield’e oranla daha ciddiye alınacaktır. Çünkü kendisinin kardeşi de hayatını kaybetmek üzere olan askerler arasında savaşmaktadır. Bu durum, ölümüne de olsa mesajı yetiştirmesini zorunlu kılmıştır. Olumsuz bir durum olduğu takdirde, çekeceği vicdan azabı ve üzüntünün seviyesi daha fazla artacaktır. Bireysel yeteneklerinin ışığında, düşman donanmasını uzun sürse de yarmayı başaracaktırlar.
1917 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.9 /10 Toplam oy: 38

Tür: Dram, 2019 Film izle, Savaş, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - İngiltere, ABD

Yönetmen: Sam Mendes

Oyuncular: George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“1917 Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 178 Yorum bulunuyor.
 1. Aras

  Harika

 2. rmzn

  izleyelim bakalım

 3. JKJH

  HUHU

 4. UFUFU

  IHUH

 5. шааоп

  ищл

 6. mehmet

  harika bir film herkes izlesin

 7. a

  harika

 8. tt

  izlenebilinir

 9. sersu

  kesintisiz film

 10. Fahri

  İzleyelim bakalım

 11. Salih Yarar

  Harika

 12. mustafa demirel

  sahane film

 13. khaTO

  guzelmish

 14. ogün

  Süper film, tarihi yaşar kadar olduk.

 15. Hakan

  Muhtesem

 16. Ferid0606

  Müthiş bir film

 17. fatima

  super fil site gercekten cok iyi

 18. yusuf

  film güzel