3 from Hell Tek Parça izle (2019)

0

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
3 from Hell Tek Parça izle (2019)

3 from Hell filmi İzle

3 from Hell filmi izle Hikâye ana odak noktasında Devil’s Rejects çetesinin dönüşünü işleyecektir. 10 seneyi aşkın süredir sürülen esaret, artık kendileri tarafından kırılmıştır. Kendileri Amerikan tarihinin en önemli üç suçlusudurlar. Otis isimli karakter, çetenin ilk üyesidir. Kendisinin hayata bakış açısı son derece farklıdır. Çünkü, sistemin kölesi olmayı kabullenmek istememiştir. Günlerden bir gün hapishaneden kaçmayı başaracaktır. Sonrasında Winslow adındaki bir diğer üye ile görüşecektir. Sonraki süreç tamamen kız kardeşini hapishaneden çıkarmak üzere bir plan hazırlanılmasını işleyecektir.
3 from Hell filmi İzle

3 from Hell filmi full Hd İzle

3 from Hell filmi full hd Her ne kadar kız kardeşini kurtarma planı basit gibi gözükse de aslında düşündüklerinden daha da zordur. Bebek lakabına sahip olan kız kardeş, çetenin en aykırı ve sıyırmış üyesidir. Bu nedenle de ruh hali, kendilerinin planlarını baltalayabilecek en önemli faktördür. Planın her aşamasında bu faktörü düşünseler de kontrol altında tutabilecekleri nokta fazlasıyla sınırlıdır.
3 from Hell filmi Full Hd İzle

3 from Hell filmi Tek Parça izle

3 from Hell filmi tek parça izle Bebek’in namı hapishanesinde de son derece önem görmektedir. Çünkü gerek gardiyanlar gerekse de hapishane yönetimi sürekli olarak kendisinin çıkardığı sorunlar ile yüzleşmek durumundadırlar. Öte yandan çetenin vahşilikleri de gözleri üzerine dikmektedir. Bu nedenle de plan için olabildiğince az insanın dikkatini çekmeye çabalayacaktırlar. Çünkü en küçük bir olumsuzluk bile tüm planın akışını değiştirecektir. Bu nedenle de ellerinden gelenin ötesini sergilemek zorundadırlar.
3 from Hell filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 3.6 /10 Toplam oy: 8

Tür: Korku, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Rob Zombie

Oyuncular: Bill Moseley, Sheri Moon Zombie, Matthew Willig

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“3 from Hell Tek Parça izle (2019)” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. bekir samitek

    izlenmensi kolay bir filmdi. tavsiye ederim

  2. deneme

    tesekkurler

  3. DUYGU

    açsanızda izlesek