3 Yaşam – 3 Lives Full HD izle (2019)

10 /10 1
3 Yaşam – 3 Lives Full HD izle (2019)

3 Yaşam – 3 Lives filmi İzle

3 Yaşam – 3 Lives filmi izle Emma, akranları gibi hayattan keyif alan güleç bir genç kızdır. Bu zamana kadar hayatı hep istediği yönde seyretmiştir. Yavaş yavaşta yetişkinliğe adım atacağı günlerin fırsatını kovalamaktadır. Lakin, bir süre sonra yaşayacağı büyük bir travma, 15 sene geçmesine rağmen yakasını bırakmayacaktır. Emma, günlerden bir gün beklenmedik bir adamın saldırısına maruz kalacaktır. Her ne kadar saldırıdan canını kurtarabilmiş olsa da psikolojisini aynı şekilde kurtaramamıştır.
3 Yaşam – 3 Lives filmi İzle

3 Yaşam – 3 Lives Türkçe Dublaj izle

3 Yaşam – 3 Lives filmi full hd Emma’nın 15 sene boyunca yaşadığı buhran temelindeki yapısını irdeleyecektir. Karakter tarafından olayların eseri olarak yaşama sevinci ortadan kalkmıştır. Diğer taraftan insanlara olan eski güveni de yerle bir olmuştur. Kendi kanaatince her şeyin zamana paralel olarak düzeleceğini benimsemiştir. Aradan geçen 15 yılda, yavaş yavaş eski günlerine dönmeye çabalayacaktır. Fakat epey bir zaman geçmesine karşılık halen aklından yaşadıkları silinmemiştir.
3 Yaşam – 3 Lives filmi Full Hd İzle

3 Yaşam – 3 Lives Filmi Full HD izle

3 Yaşam – 3 Lives filmi tek parça izle Emma için yeni bir hayata atılmanın heyecanı gözlemlenecektir. Bu sefer eskisinden de güçlü bir imaja sahip olmak isteyecektir. Fakat, karanlık yeniden üzerine çökecektir. Kendisine 15 sene önce saldırıda bulunan adam, yıllar sonra yeniden karşısına çıkmıştır. Hayatını zindan ettiği yetmezmiş gibi bir de kendisini kaçırmaya yeltenmiştir. Emma dengesini yeni toparlamışken bir 15 senesinin daha heba edilmesine göz yummak istemeyecektir. Kaçabilmek için güçlü olmaya çalışacaktır.
3 Yaşam – 3 Lives filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Almanya
  • Film Dili
    Girilmedi
3 Yorum
Yosit25
17 Ocak 2020

Harika bir flim

Damla
30 Kasım 2019

Harika olmuş

Yhj
17 Kasım 2019

Süper film