FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
3 Yaşam – 3 Lives Full HD izle (2019)

3 Yaşam – 3 Lives filmi İzle

3 Yaşam – 3 Lives filmi izle Emma, akranları gibi hayattan keyif alan güleç bir genç kızdır. Bu zamana kadar hayatı hep istediği yönde seyretmiştir. Yavaş yavaşta yetişkinliğe adım atacağı günlerin fırsatını kovalamaktadır. Lakin, bir süre sonra yaşayacağı büyük bir travma, 15 sene geçmesine rağmen yakasını bırakmayacaktır. Emma, günlerden bir gün beklenmedik bir adamın saldırısına maruz kalacaktır. Her ne kadar saldırıdan canını kurtarabilmiş olsa da psikolojisini aynı şekilde kurtaramamıştır.
3 Yaşam – 3 Lives filmi İzle

3 Yaşam – 3 Lives filmi full Hd İzle

3 Yaşam – 3 Lives filmi full hd Emma’nın 15 sene boyunca yaşadığı buhran temelindeki yapısını irdeleyecektir. Karakter tarafından olayların eseri olarak yaşama sevinci ortadan kalkmıştır. Diğer taraftan insanlara olan eski güveni de yerle bir olmuştur. Kendi kanaatince her şeyin zamana paralel olarak düzeleceğini benimsemiştir. Aradan geçen 15 yılda, yavaş yavaş eski günlerine dönmeye çabalayacaktır. Fakat epey bir zaman geçmesine karşılık halen aklından yaşadıkları silinmemiştir.
3 Yaşam – 3 Lives filmi Full Hd İzle

3 Yaşam – 3 Lives filmi Tek Parça izle

3 Yaşam – 3 Lives filmi tek parça izle Emma için yeni bir hayata atılmanın heyecanı gözlemlenecektir. Bu sefer eskisinden de güçlü bir imaja sahip olmak isteyecektir. Fakat, karanlık yeniden üzerine çökecektir. Kendisine 15 sene önce saldırıda bulunan adam, yıllar sonra yeniden karşısına çıkmıştır. Hayatını zindan ettiği yetmezmiş gibi bir de kendisini kaçırmaya yeltenmiştir. Emma dengesini yeni toparlamışken bir 15 senesinin daha heba edilmesine göz yummak istemeyecektir. Kaçabilmek için güçlü olmaya çalışacaktır.
3 Yaşam – 3 Lives filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Gerilim, Korku

Yapım: 2019 - Almanya

Yönetmen: Juliane Block

Oyuncular: Pete Riley, Mhairi Calvey, Tyron Ricketts

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“3 Yaşam – 3 Lives Full HD izle (2019)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Damla - 12 ay önce demiş ki:

    Harika olmuş

  2. Yhj - 1 sene önce demiş ki:

    Süper film