365 Gün izle

rek
rek
FILM BILGILERI 3 ay önce
365 Gün izle

365 Gün izle, 365 dni izle, 365 Days izle; yazar Blanka Lipinska’nın ‘365 dni’ isimli çok satan romanından uyarlanan yapımdır. Polonya yapımı olan erotik dram filminde; Mafya babası ile sıradan hayata sahip kadının karşılaşma hikâyesi anlatılıyor.
Laura, Varşova’da lüks bir otelde satış direktörlüğü yapan genç kadındır ve düzenli bir hayata sahiptir. Sevgilisi Martin yaşadığı sorunları ardında bırakmak için ona son bir şans vermek ister. Bu nedenle erkek arkadaşı ve birkaç arkadaşıyla birlikte Sicilya gezisine çıkmaya karar verirler. Bu tatil; Laura’nın hayatını değiştirecektir. Çünkü Massimo’yla karşılaşır.

365 Gün Filminin Konusu
365 Gün Türkçe Dublaj izle Massimo; Sicilya mafyalarından bir ailenin üyesidir ve babasının ölümünün ardından; onun yerini devralır. Genç ve yakışıklı bir adam olan Massimo Toricelli ile Laura arasında geçen hikâyenin anlatıldığı yapım; Barbara Bialowas ve Tomasz Mandes tarafından yönetildi. Massimo Toricelli; Laura’ya aşık olur ve onu Sicilya’nın en tehlikeli yerine kaçırdığı gibi; kendisine aşık olması için Laura’ya 365 gün süre verir. Massimo karakteri, sorunlu bağlanma duygusuna sahip ve çok baskın karakterli birini yansıtmaktadır. Laura ve Massimo arasında daha sonra yakınlaşma başlar.

365 Gün Altyazılı izle Imdb derecesi 3.7 olarak değerlendirilen yapım; kimi izleyiciler tarafından beğenilirken; kimi izleyiciler tarafından da erotizm ve şiddet öğelerinin yoğun olduğu yorumuyla eleştiri alıyor. Bir başka yorum da; kendisini kaçıran Massimo’ya tutulan Laura karakteri üzerinden; Stockholm Sendromu’nun övüldüğü şeklinde oluyor.

365 Gün Filmi 1080p Full HD izle Polonya yapımı olan film; Blanka Lipisnka’nın üçleme serisinin ilk kitabından uyarlama olma özelliği taşıyor. İzleyenler tarafından ‘Grinin Elli Tonu’ filmiyle bağdaştırılan yapım; kimi izleyici kitlesi tarafından çok sevilirken; kimi izleyicilerin de eleştirilerini alıyor. 7 Şubat 2020 tarihinde Polonya’da teatral olarak gösterilen film; kısa sürede popüler olan yapımlardan biri.

365 Days Türkçe Dublaj izle Sicilya mafyası adam ve Varşovalı kadının ilginç hikâyesini konu alan filmde; Laura’yı görür görmez âşık olan ve onu yıllar sonra tekrar gördüğünde kaçırmaya karar veren Massimo’nun ve monoton yaşamından ve sevgilisiyle olan sorunlarından bıkmış Laura’nın ve tuhaf biçimde bir araya gelme hikayelerini görürüz. 365 Days; temelde Massimo’nun ve Laura’nın aşk hikâyesinin konu edildiği, erotik-drama tarzı filmdir.

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 1409

Tür: 2020 Filmleri, Dram, Romantik, Türkçe Dublaj

Yapım: 2020

IMDB Puanı: 3.3

Yönetmen: Barbara Bialowas, Tomasz Mandes

Oyuncular: Michele Morrone, Anna Maria Sieklucka, Bronislaw Wroclawski, Otar Saralidze, Magdalena Lamparska, Natasza Urbanska, Grazyna Szapolowska, Tomasz Stockinger, Gianni Parisi, Mateusz Lasowski, Agnieszka Warchulska

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“365 Gün izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Zeynep Beren

    Müthiş birşey tebrikler güzel