4N1K 2 Tek Parça (2018) izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
4N1K 2 Tek Parça (2018) izle

4N1K 2 filmi İzle

4N1K 2 filmi izle Hikayemiz Yaprak ve erkek üyelerden oluşan arkadaş grubunu odaklanmaktadır. Yaprak ve arkadaşları Sinan, Oğuz, Ali ve Gökhan beraber büyümüş olan çocukluk arkadaşlarıdır. Bu zamana kadar ne yaşadılarsa hep beraber olmayı iyi öğrenmişlerdir. Karakterimiz Yaprak, yedikleri içtikleri ayrı gitmediği dört erkek arkadaşıyla takılmaktan dolayı kendi hemcinslerinden farklı davranmaktadır. Konuşması ve görüşleriyle bir nevi erkek formatında karakterdir.
4N1K 2 filmi İzle

4N1K 2 filmi full Hd İzle

4N1K 2 filmi full hd Yaprak, ilk başlarda arkadaş olarak gördüğü gruplarından Ali ile kısa zaman önce ilişkiye başlamıştır. Her ne kadar uzun zamandır birbirlerinden hoşlansalar da ancak şimdi açılabilmişlerdir. Fakat ilişkilerinin arkadaş grubuna zarar getirebileceği düşüncesiyle mevcut bulundukları diğer arkadaşlarından saklamak zorunda kalırlar. Çetenin diğer sakinlerini durumu yansıtmamaları çok zor olacaktır. Barış ise aralarına yeni katılmıştır. Ekibe dahil olduğu günden beri Ali’yi çıkmaz durumlarla baş başa bırakmaktadır. Grup üyelerinden asi tavırlarıyla dikkat çeken Gökhan, hayatının en büyük ve zor seçimlerinden birini yaparak sevdiği kıza ulaşabilme mücadelesiyle karşı karşıya kalacaktır.
4N1K 2 filmi Full Hd İzle

4N1K 2 filmi Tek Parça izle

4N1K 2 filmi tek parça izle Kısa zaman önce yaptıkları yüzünden cazibesi sarsılan Sinan ise kendi açısından güzelliğin neyi temsil ettiğini bulmaya çalışacaktır. Oğuz’un, etken olduğu büyük bir yanlış anlaşılma ebeveyni Zeliş Sultan’a zor durumlar yaşatacaktır. Ortalık bu kadar kaos içinde kalırken Yaprak, arkadaşları ve aşkını birlikte sürdürme mücadelesi vermek zorunda kalacak, elinden ne geliyorsa yapmaya hazır olacaktır.
4N1K 2 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.3 /10 Toplam oy: 46

Tür: Komedi, Gençlik, Romantik, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Murat Onbul

Oyuncular: Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“4N1K 2 Tek Parça (2018) izle” filminde 68 Yorum bulunuyor.
 1. Fgghg

  Guzelfilm

 2. Hebe

  ÇOK GÜZEL BİR FİLM

 3. İlayda

  Çok güzel bir film

 4. Efsun Tunay

  Kitabını okudum filmi de izleyeceğim

 5. ADMİN

  ÇOK GÜZEL BİR FİLM

 6. Eğlencenin Adresi

  Çok güzel bir film

 7. TAYLUKA

  Filme bayıldım yani yaprak favorim diyebilirim ben takılı #teambariş

 8. ss

  very slow