7 Days to Vegas Full HD izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
7 Days to Vegas Full HD izle (2019)

7 Days to Vegas filmi İzle

7 Days to Vegas filmi izle Hikâyede hemen hemen her konu üzerine bahis oynayabilecek potansiyeldeki insanlar ele alınacaktır. Bu insanların ortak özellikleriyse her birinin Hollywood’un tanınan simaları sıfatını taşımalarıdır. Duke isimli karakter, geçmişte fazla miktarda şana ve şöhrete sahip olmuştur. Ancak zamana meydan okuyamadan yıldızı diğer meslektaşları gibi sönmüştür. Ailesini geçindirmek için de kumar bağımlılığını ve yılların getirmiş olduğu tecrübeyi kullanmaya karar vermiştir.
7 Days to Vegas filmi İzle

7 Days to Vegas filmi full Hd İzle

7 Days to Vegas filmi full hd Carl isimli çılgın kardeşi, Danny adındaki sihirbaz imajına sahip arkadaşları, Wing isimli mutlu karakter ve annesinin birikimlerini kumarda harcayan Sandor ile beraber vakit geçirecektirler. Kısa süre sonra aralarına bir de Sebastian isimli bir karakter girecektir. Arkadaş grubu, hallerinden fazlasıyla memnundurlar.
7 Days to Vegas filmi Full Hd İzle

7 Days to Vegas filmi Tek Parça izle

7 Days to Vegas filmi tek parça izle Duke’nin hayatını idame ettirmesi adına giriştiği bir yol kendisine bambaşka insanların hayatlarını sunmuştur. Kızgın Jim, et paketleyicisi olmasının yanında sıra dışı bir kabadayıdır. Hank isimli karakter de özenti olarak kukla ustası gibi davranmaktadır. Chucky isimli karakter uyuşturucu ve alkol bağımlılığını yenmeye çalışmaktadır. Kendisi sitcom yıldızı olarak bir imaja sahiptir. Squuze isimli sert bir mizaca sahip olan kıdemli savcının da devreye girmesiyle, arkadaş grubu başlarına aştıkları işin içinden çıkmaya çalışacaktırlar. Bu süreçte dostluklarını test edecek olan karakterler, kendileri adına ellerinden geleni de yapmaya hazır olacaklar.
7 Days to Vegas filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 11

Tür: Komedi

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 5.0

Yönetmen: Eric Balfour

Oyuncular: Vincent Van Patten, Ross McCall, Paul Walter Hauser

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“7 Days to Vegas Full HD izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. kubilay

  süper

 2. knntrn

  iyi güzel

 3. knntrn

  iyi

 4. Şah

  super