7. Koğuştaki Mucize izle

SUPER FHD 1080p FRAGMAN
5.5 /10 4274
7. Koğuştaki Mucize izle

7. Koğuştaki Mucize izle ⚡ Aras Bulut İynemli başrolünde 2019 yerli dram filmleri türü 7. Koğuştaki Mucize filmi Full HD 1080p Tek Parça izle. Hikâyenin ana kahramanı Memo adındaki, zihinsel engelli bir babadır. Karakter, zihinsel olmasına karşılık iki kız çocuğu sahibi olmuştur. Büyük kızı, üniversitede hukuk eğitimi görmektedir. Küçük kızı Ova ise Memo’nun yanı başındaki yaşam enerjisidir. Ova, babasının diğer babalardan farklı olduğunun bilincindedir. Bu nedenle tutkusu sıradan baba kızlara oranla daha fazladır. Memo, bir gün Ova’ya hayalindeki çantayı almak için çıktığı yolculuktan, katil olduğu suçlamalarıyla geri dönecektir. Memo, bir kızın hayatına kast etmekten sorumlu tutulacak ve savunmasına itibar edilmeyerek hapse tıkılacaktır.

7. Koğuştaki Mucize filmi izle

7. Koğuştaki Mucize filmi Full HD izle Memo, hapishanede 7 numaralı koğuşa gönderilecek ve burada beş kişi beraber kalacaktırlar. Günlerden bir gün, önemli bir mafya liderinin hayatını kurtardığında kendisinin itibarı da bir hayli artacaktır. Memo, normal şartlarda Ova’nın istediği çantayı hiçbir yerde bulamamış ve bir kızın taktığını görmüştür. Ona nereden aldığını sorduğu vakit, küçük kız bir anda yıkılmış ve cansız bedeni şüpheleri Memo’nun üzerine çekmiştir.

7. Koğuştaki Mucize Full izle tek parça Ova babasının 15 senelik cezaya çarptırılmasına aşırı üzülecek ve adeta yaşam enerjisini kaybedecektir. Diğer kızı ise hukuk yetenekleriyle, babasını cezaevinden kurtarmanın fırsatını kollamaya çalışacaktır. Ova’ya, Mine adındaki öğretmeni elinden geldiğince destek olmaya çalışacaktır. Memo’nun bu duruma düşmesinde Aydın isimli Yarbay’ın tutumu da fazlasıyla önemli olmuştur. Mafya lideri, kaçma teklifi öne attığında Memo’nun hayatı değişecektir.

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  8.2
 • Film Süresi
  132 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
1947 Yorum
mehmet
21 Temmuz 2021

gerçekten pahalı bir film 10 kez ağlayacaksınız.

fatos
25 Mart 2020

coi iyi

Zafer
16 Şubat 2020

Cok guzel bir Film emegine saglik

Beytullah
5 Şubat 2020

gerçekten cok kaliteli bir film

ss
23 Ocak 2020

güzeld

orhan
20 Ocak 2020

harika bir film teşekkürler

abdimayang
16 Ocak 2020

yav calis