Sitemizde şuan toplam 1486 film bulunmaktadır.

A Christmas Movie Christmas Filmi izle (2019)

2
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PARTYorum yap

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
A Christmas Movie Christmas Filmi izle (2019)

A Christmas Movie Christmas filmi İzle

A Christmas Movie Christmas filmi izle Hikâyede sıra dışı bir ailenin değişen hayatları üzerinde durulacaktır. Karakterler, bu zamana kadar sürdürmüş oldukları yaşantıdan pek memnun değildirler. Eve ile Lacy için bu durum fazlasıyla can sıkıcıdır. İki kardeş, Noel arifesinde sıradan gezintileri esnasında Noel Baba’ya rastlayacaktırlar. Bu rastlantıyı hayatlarının fırsatı olarak gören ikili, kendisini boş geçmeyerek dileklerde bulunacaklar ve sonrasında bekleyişe geçecekler. Çünkü hayatlarını ancak bu şekilde değiştirebileceklerini düşünecekler.
A Christmas Movie Christmas filmi İzle

A Christmas Movie Christmas filmi full Hd İzle

A Christmas Movie Christmas filmi full hd Eve, bu zamana kadar Noel filmlerine karşı yakından bir ilgi duymuştur. Kendi yaşamının da aynı filmlerdeki gibi olmasını beklemektedir. Kardeşi de kendisiyle aynı fikirde bulunmaktadır. İnsanların bu filmlerde sergiledikleri nezaket, kendilerini hayran bırakmaktadır. Noel ruhunun doruklarda yaşandığı Holiday Falls isimli köhne bir kasabada yaşamaları, bu duyguları geniş kitlelere yaymaları için büyük bir imkandır.
A Christmas Movie Christmas filmi Full Hd İzle

A Christmas Movie Christmas filmi Tek Parça izle

A Christmas Movie Christmas filmi tek parça izle İki kardeşin, Noel konusundaki beklentileri yansıtılacaktır. Lacy, Eve’ye karşı bazı konularda farklı düşünmektedir. Her ne kadar Noel filmlerine karşı yaklaşımı iyimser olsa da fazlasıyla tahmin edilebilir oluşlarından şikayetçidir. Noel’in büyüsüne hiçbir şekilde inanmamaktadır. Kendisine fazlasıyla yapay gelmektedir. İki kardeş, aynı olguya karşı yaklaşımlarını tanık olacakları olaylar ışığında değiştirecektirler. Saflığın ve iyiliğin etkisiyle beraber bir Noel filminde kendi gerçekliklerini aramaya çalışacaktırlar. Bu süreç kendilerinin arasındaki bağı da kuvvetlendirecektir.
A Christmas Movie Christmas filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi, Fantastik, Romantik

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Brian Herzlinger

Oyuncular: Brant Daugherty, Lana McKissack, Kimberly Daugherty

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?