Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

A Model Kidnapping Filmi izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
A Model Kidnapping Filmi izle (2019)

A Model Kidnapping filmi İzle

A Model Kidnapping filmi izle Grace, idealist bir genç kızdır. Hayallerinin peşinden koşmak için elinden gelenin fazlasını yapmak zorundadır. Karakter küçük yaşlardan itibaren modelliğe büyük bir ilgi duymuştur. Ne yazık ki kendisinin ilgisi annesinin desteğini kazanamayacaktır. Grace, kariyerini tek başına yönetmeye çalışmaktadır. Fakat bu zamana kadar başvurmuş olduğu çoğu acenteden ret cevabı almıştır. Grace için hayat son derece kötü ilerlerken, internette sörf yaptığı sıradan bir günde karşısına ilgisini çeken bir reklam çıkacaktır.
A Model Kidnapping filmi İzle

A Model Kidnapping filmi full Hd İzle

A Model Kidnapping filmi full hd Reklamda, modellerin her birinin kendilerine ait dairelerinin bulunduğunu ve yol masraflarının da kendileri tarafından karşılandığını söyleyen bir acenteden bahsedilmektedir. Grace, reklamın bir anda hayatının fırsatı olduğunu benimseyecektir. Zaman geçirmeden reklama geri dönüş sağlayan karakter, ertesi gün olumlu bir sonuç elde edecektir.
A Model Kidnapping filmi Full Hd İzle

A Model Kidnapping filmi Tek Parça izle

A Model Kidnapping filmi tek parça izle Grace için modelliğin ilk serüveni için Miami’ye doğru yola çıkılmıştır. Gideceği yere vardığında, kendisini Hunter isimli fotoğrafçının yardımcısı karşılayacaktır. İkili Hunter’ın evine ulaşmak için biraz daha seyahat etmek zorunda kalacaktır. Grace için modellik dünyası fazlasıyla hoş görülmeye başlanmıştır. Ancak pek zaman geçmeden nasıl bir oyunun içine düştüğünü anlayacaktır. Hunter’ın, modellik amacıyla koyduğu ilanın aslında müstehcen sitelere hizmet amacıyla konulduğunu öğrenecektir. Grace’nin bu aykırı sitelerde canlı yayın yapmasını isteyen Hunter, tıpkı onun gibi yüzlerce kızı bu şekilde kandırmıştır. Grace için bir çıkış yolu bulunması gerekecektir.
A Model Kidnapping filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Damián Romay

Oyuncular: Wes McGee, Gary Bristow, Katherine Diaz

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?