A Score to Settle Full HD izle (2019)

A Score to Settle filmi İzle

A Score to Settle filmi izle Hikâyenin kahramanı Frank, uzun zamandır acımasız bir suç çetesinin içinde yer almıştır. Hayat şartları nedeniyle bu yolu seçen karakter, çetenin liderinin suçunu üstlenmek zorunda kalacaktır. Hapiste 22 yılını heba eden karakter, bu süreçte kendini avutabilmeyi de becermiştir. 22 sene boyunca, patronunun oğluna göz kulak olmuştur. Onun bir dediğini iki etmeyerek, patronuna minnettarlığını göstermeye çalışmıştır.
A Score to Settle filmi İzle

A Score to Settle Türkçe Dublaj izle

A Score to Settle filmi full hd Hapisten kısa süre önce tahliye edilecek olan Frank, dışarıda beklemediği bir manzarayla karşılaşacaktır. Kendisine karşı bugüne kadar verilmiş olan hiçbir söz tutulmamıştır. Yıllarını kaybeden karakter, kendisine yapılan haksızlığa karşı da sessiz kalmayacaktır. Frank, bütün olumsuzluklara rağmen oğlunu gördüğünde hayata tutunabilmeyi başarmıştır. Oğlunu göze alarak, intikam planını rafa kaldırmıştır.
A Score to Settle filmi Full Hd İzle

A Score to Settle Filmi Full HD izle

A Score to Settle filmi tek parça izle Frank, geçmiş intikamını rafa kaldırsa da karşısındaki karakterler, rahat durmayacaktırlar. Frank’ın oğlunu hedeflerine alarak, ansızın öldürülmesinden sorumlu tutulacaklar. Frank’ın öğrendiği bu haber, dünyasını adeta başına yıkacaktır. Artık, kendisini özgürlüğe bağlayan hiçbir şey yoktur. Büyük bir kin ve öfke kusarak, oğlunun katilleriyle yüzleşmeye çalışacak ve eski patronunun canını almak için fırsat kollayacaktır. Acılı babanın, oğlunun intikamı için hiçbir sınırı yoktur. Hiçbir şey patronunun kellesini almaktan, vazgeçiremeyecektir. Patron, bu hamleyi önceden tahmin ettiğinden koruma sayısını arttıracak ancak işler hesabındaki gibi gitmeyecektir.
A Score to Settle filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Kanada, ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
1 Yorum
aysu
24 Aralık 2019

Harika bir film çok begendim..