A Yeti Stole Christmas izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
A Yeti Stole Christmas izle

A Yeti Stole Christmas filmi İzle

A Yeti Stole Christmas filmi izle Hikayemiz Noel Baba’yı bulunduğu tehlikeden kurtarmak için bütün gücüyle savaşacak olan minik bir çocuğun başından geçenleri anlatmaktadır. Arvid isimli ürkütücü yaratık Kuzey Kutbu’nda var olan en acımasız ve kötülük peşinde olan yetidir. Üstelik Noel’den hemen önce giriştiği bir tesadüf sayesinde, eline geçmesi halinde tehlikeler yaratabileceği bir listeyi keşfeder. Bu listeden yola çıkarak yapacakları tüm dünyadaki çocukları ve Noel Baba’nın itibarına da gölge düşürecektir. Ancak minik kahramanımız Finn, bu zorlu süreci dünyanın huzuru için atlatmaya çalışacaktır.
A Yeti Stole Christmas filmi İzle

A Yeti Stole Christmas filmi full Hd İzle

A Yeti Stole Christmas filmi full hd Olayların çıkış nedeni olan Arvid’in keşfettiği esrarengiz listede birbirinden zıpır afacan çocuğun ismi bulunmaktadır. Bu listeyi Noel Baba’ya karşı kötü bir eylemde kullanan Arvid, onu normal yaşamından saf dışı bırakacaktır. Noel Baba, tarihin karanlık noktalarına, dünyaya bir daha tekrar dönemeyeceği bir konuma gönderilir. Küçük dostumuz Finn ise bu durumun haberini duyar duymaz harekete geçmeye karar verecektir. Artık Noel Baba’nın ve dolayısıyla Noel’i sabırsızlıkla bekleyen tüm dünya çocuklarının kaderlerini avucunda tutacaktır.
A Yeti Stole Christmas filmi Full Hd İzle

A Yeti Stole Christmas filmi Tek Parça izle

A Yeti Stole Christmas filmi tek parça izle Her ne kadar normal olarak bu mücadeleye yalnız başına çıksa da Finn’i, Haldır isminde süper güçlere sahip olan bir ejderde yalnız bırakmayacaktır. Haldır’ın da büyük katkıları sayesinde Finn, Noel Baba’ya adım adım yaklaşmıştır ve tek hedefinde tüm Noel’i kurtarabilmek vardır.
A Yeti Stole Christmas filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: 2019 Film izle, Aksiyon, Macera, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Evan Tramel

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“A Yeti Stole Christmas izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. sarp

    beklem bakalim ‘baktine yazacam yorumu ok

  2. Arda

    Güzel bir site tavsiye ederim