Abduction izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Abduction izle

Abduction filmi İzle

Abduction filmi izle Hikâyenin kahramanı Quinn, anlamlandıramadığı bir şekilde bilincini toparlamaya başlayacaktır. Gözlerini açtığında Vietnam Fountain Park isimli bir parktadır. Buraya nasıl geldiğini ya da geçmişinin nasıl olduğunu hiçbir şekilde hatırlamamaktadır. Quinn, hafızasını yitirdiğinden, ne yapacağını bilemeyecektir. Çevresindekilerde olup biten hakkında bir şey gözlemlememiştirler. Bir süre sonra, Quinn’in hafızası tazelenmeye başlayacaktır. En sonunda kızının, 2 hafta öncesinde kaçırıldığını anımsayacak ve onu bulmak için mücadelesine kaldığı yerden devam edecektir.
Abduction filmi İzle

Abduction filmi full Hd İzle

Abduction filmi full hd Quinn, bir seviye sonra hafızasındaki canlandırmalara devam edecektir. Aslında kızını 2 hafta öncesinde değil, yaklaşık 30 sene öncesinde kaybetmiştir. Kaçırılan kızından 30 senedir bir ize rastlayamamıştır. Uyandığında, geçirdiği şeyin sıradan bir beyin sarsıntısı olmadığına kanaat getirecektir. Kimsenin bu konuda kendisine inanmaması, bir başka problemdir. Kızını aramak adına düştüğü arayışta, karısının kaderi de kızıyla aynı olan Conner adında bir adamla tanışacaktır.
Abduction filmi Full Hd İzle

Abduction filmi Tek Parça izle

Abduction filmi tek parça izle Conner’in de benzer şeylere şahit olması, Quinn’in doğaüstü şüphelerini güçlendirecektir. İkili en sonunda, garip güçlerle karşı karşıya kaldıklarına kanaat getirecektirler. Normal şartlarda, nasıl olduklarının merakına varsalar da asıl olarak sürekli gözlerinin önündedirler. Yeryüzünde 400 yılı aşkın süredir yaşayan bu varlıkları takip ederek, sevdiklerine kavuşabilmenin yollarını arayacaktırlar. Bu serüvende, kendilerini nelerin beklediği konusunda bilinçsiz olsalar da sevdikleri için ne gerekiyorsa göze almaya hazır olacaklar.
Abduction filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 1433

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Bilim-Kurgu, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - Çin

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Ernie Barbarash

Oyuncular: Scott Adkins , Andy Açık , Truong Ngoc Anh

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Abduction izle” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. samir

  super

 2. Qoşqar

  Gözəl film

 3. johny

  thank you

 4. mustafa

  film çok guzel

 5. Hasan türk

  Teşekkürler

 6. Köksal

  Bakalım nasılmış

 7. workkkkk

  tesekkur admin

 8. dadadasd

  guzel olmus

 9. Karakartal

  Süper

 10. Fokri

  Çok güzel
  Harika

 11. ekrem dal

  teşekkürler