Sitemizde şuan toplam 1469 film bulunmaktadır.

Abigail: Sınırların Ötesinde Full HD izle (2019)

2
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Abigail: Sınırların Ötesinde Full HD izle (2019)

Abigail Sınırların Ötesinde filmi İzle

Abigail Sınırların Ötesinde filmi izle Hikâye bir salgın üzerine girişilen mücadeleyi ele alacaktır. İnsanları derinden sarsan bu salgın, büyük bir panik yaşatacaktır. Salgından korunmak adına bir dizi önlem alınmaya çalışılacaktır. Kendilerini korumak isteyen insanlar için üst düzey korumaya sahip bir bölge inşa edilecektir. Abby, bu bölgede yaşamını sürdürmek zorunda kalacak, sıradan bir insandır. Uzun zamandır sınırları ulaşıma kapatılan bölgede yaşamaktadır.
Abigail Sınırların Ötesinde filmi İzle

Abigail Sınırların Ötesinde filmi full Hd İzle

Abigail Sınırların Ötesinde filmi full hd Karakter, 6 yaşından beri bu bölgede hayatını sürdürmüştür. O zamanlar hastalıkla ilk kez babasında karşılaşmıştır. Babası, bu durumdan sonra şehrin dışına gönderilmiştir. O günden beri kendisinden haber alamamıştır. Hastalığın ciddi boyutlarda olabileceğini düşünse de sonrasında kendi kulaklarıyla, bölge hakkındaki sırları işitecektir.
Abigail Sınırların Ötesinde filmi Full Hd İzle

Abigail Sınırların Ötesinde filmi Tek Parça izle

Abigail Sınırların Ötesinde filmi tek parça izle Yaşamlarını sürdürdükleri bölge, bir karantina bölgesinden çok sihir alanı niteliği taşımaktadır. Çünkü, buradaki insanlar birçok yeteneğe sahiptirler. Kendisi de yetenekleriyle, ilk kez bu şekilde tanışacaktır. İnsanlara karşı güveni altüst olan karakter, bütün çaresizlik ve imkansızlıklara rağmen, seneler sonra babasının izinin peşine düşecektir. Kendisine ulaşamadan dönmeyi dahi düşünmeyecektir. Bu süreçte, karşısına bir dizi zorluk çıkacak ve Abby, yetenekleri sayesinde hepsinin üstesinden gelebilmeyi başaracaktır. Diğer taraftan kendi gibi özel nitelikli insanları da olup bitenler konusunda bilinçlendirme misyonunu üstlenecektir. Hayatı bu zamana kadar olmadığı kadar, kontrol etmekte zorlanacağı derecede hareketlenmeye başlayacaktır.
Abigail Sınırların Ötesinde filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aksiyon, Fantastik

Yapım: 2019 - ABD, Rusya

Yönetmen: Aleksandr Boguslavskiy

Oyuncular: Tinatin Dalakishvili, Eddie Marsan, Rinal Mukhametov

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
Becky izle
2020 - ABD
5.8
Koma izle
2020
6.3
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Abigail: Sınırların Ötesinde Full HD izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Cansel - 1 sene önce demiş ki:

    Güzel bir filme benziyor açılsın da izliyeyim artık