Acele Baba Aranıyor Tek Parça izle (2019)

Acele Baba Aranıyor filmi izle


Hikâyede Fransa’da yaşamaya itilen mülteci çocukların, hayata tutunma serüvenleri konu edilmektedir. Olayların ana kahramanı Damien’dir. Karakterin kendisi sıradan bir ilkokul öğretmenidir. Yapısal olarak sessiz ve sakin bir yaşam sürdürmektedir. Günlerden bir gün, Bahzad isimli öğrencisinin, ailesinin karanlık geçmişi sebep gösterilerek sınır dışı bırakılacağı haberini alacaktır. Bu durum Damien’i altüst etmekte yeterli olmuştur. Bahzad’ı ne yapıp edip, Fransa’da tutması gerekecektir. Çünkü, kendisi gelecek vadeden bir öğrencidir. Bu amaç uğruna sınırlarını zorlamayı da es geçmeyecektir.
Acele Baba Aranıyor filmi izle

Acele Baba Aranıyor filmi full hd


Damien’in en büyük avantajı kız kardeşidir. Çünkü kendisi avukatlık yapmaktadır. Zaman kaybetmeden Melanie’den akıl danışan Damien, Bahzad’ın babası olduğu fikrini öne atıp, kendi nüfusuna kayıt ettirecektir. Damien’in özverisi sayesinde Bahzad, yasalara uygun bir şekilde sınır dışı edilmekten kurtulmuştur. Ancak ailesi kendisi kadar şanslı olamamıştır. Damien’de bu duruma mutlu olmuş fakat mutluluğu da çok kısa bir süre mevcut bulunmuştur.
Acele Baba Aranıyor filmi full hd

Acele Baba Aranıyor filmi tek parça izle


Damien, bir zaman sonra, Bahzad’ın durumunda bulunan binlerce çocuğun mevcut olduğunu fark edecektir. İçlerinden birisinin kaderini etkilemiş olsa da onun gibi birçok çocuk aynı kaderle yüzleşmek üzeredir. Damien, artık çıtasını bir seviye daha yukarı taşıyıp, çocukların hepsi için bir mücadele göstermeye karar verecektir. Melanie’nin de yardımlarıyla birlikte Fransa bürokrasisinin, sınırlarını zorlayacaktırlar.
Acele Baba Aranıyor filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
9 Yorum
Kudret
29 Aralık 2019

Süperr

fuck
28 Aralık 2019

çok üzücü

Aydan
12 Kasım 2019

Güzelmiymiş

rafet
2 Kasım 2019

süper flm

rafet
2 Kasım 2019

süper flm izlemenizi,tavsiye ederim..

nick
19 Ekim 2019

iyi

nick
19 Ekim 2019

süper

lale
1 Ekim 2019

Cok güzel. Melisa Sözen muhtesem oynamis

Gut
13 Eylül 2019

Someone great