Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Filmi izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Filmi izle

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi İzle

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi izle Simon isimli kahramanımız uzun zamandan beri Kocakayak hakkında teoriler ortaya atmaktadır. Antropoloji hocası ise bu teorilerin asılsız olduğu konusunda aşırı derece ısrar etmektedir. Ardından sürpriz bir kararla Simon’a Kocayayak’ı keşfetmesi için üç ay süre verecektir. Simon, başarılı olduğu taktirde bilim dünyasının en büyük kaşiflerinden birisi arasına girecektir. Buna ek olarak kahramanımız biraz obsesif durumundadır.
Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi İzle

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi full Hd İzle

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi full hd Simon, bu haberi alır almaz havalara uçacaktır. Çok sevinen kahramanımız kısa sürede hazırlanır. Üstelik genç bir özel dedektif olan Nelly isminde, macera tutkunu biriyle tanışır. Bu dedektif özel bir hayırsever tarafından finanse edilmektedir. İkilinin karşılaşması tamamen tesadüfe dayanmaktadır. Bir gemi yolculuğuyla başladıkları macerada dünyada ayak basmadıkları toprak bırakmayacaklardır. Ancak asıl hedeflerinde ise Nepal’deki Everest Dağı bulunmaktadır.
Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi Full Hd İzle

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi Tek Parça izle

Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi tek parça izle İki kafadarın bu maceradaki tek rehberi ise Simon’un elinde bulunan gizemli kitap. Bu kitap Simon, tarafından bir kâşifin eski bir günlüğü olarak bilinmektedir. Buna ek olarak Nepal’de tanışacakları aynı kafadan bir yerli de onlara bu macerada elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacak. Ekip kendilerini kanıtlamak için karları ve engelleri aşarak Kocaayak’a ulaşmaya hedeflemektedir. Uçakları irtifa kaybedecek ve Everest’in zirvesine yakın bir yerde mahsur kalacaklar. Karşılaştıkları bütün tehlikelerde Nelly’nin bilgeliğinden ve cesaretinden istifade edecekler.
Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, Macera, Türkçe Dublaj

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 5.0

Yönetmen: Nancy Florence Savard, Pierre Greco

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Acemi Kaşifler Görevimiz Kocaayak Filmi izle” filminde 15 Yorum bulunuyor.
 1. ybk

  film çok iyi

 2. e

  fragmanı beğendim

 3. Eren

  .
  Begendim

 4. zhra

  filmler çok güzel