Ada – The Isle Filmi izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ada – The Isle Filmi izle (2019)

Ada – The Isle filmi İzle

Ada – The Isle filmi izle 1846 yılında İskoçya’dan kalkan bir ticaret gemisi, yola çıktıktan bir süre sonra fırtınaya yakalanacaktır. Üstüne üstlük, atmosfer tamamen sisle kaplı olduğundan, göz gözü görmeyecektir. Bütün bunlar, mücadele verilmesine rağmen büyük kayalara çarpmasına yol açacaktır. 16 kişilik mürettebatın bulunduğunu ticaret gemisinden sadece 3’ü sağ kurtulacaktır. Karakterler, kendilerini bir anda bu zamana kadar adını sanını bilmedikleri bir adada bulacaklar.
Ada - The Isle filmi İzle

Ada – The Isle filmi full Hd İzle

Ada – The Isle filmi full hd Ölümden kurtulmalarına karşılık, adada gözlerini açmalarını büyük bir şans olarak görecektirler. Çünkü sadece kendileri ölümden kurtulmuştur. Önlerindeki adaya çıkan karakterler, asıl olayları adada yaşayacaktırlar. Adımlarını atar atmaz, birtakım esrarengiz şeylerin olduğunu gözlemleyecekler. Bunun yanında adada yalnız olmadıklarını da fark edecekler. Karakterler, tıpkı kendileri gibi 4 kişinin de adada yaşadıklarını öğrenecekler. Bu durum kendilerini ilk başlarda huzurlu ve yalnız hissettirmesi yönünden avantaj gibi görünecek.
Ada - The Isle filmi Full Hd İzle

Ada – The Isle filmi Tek Parça izle

Ada – The Isle filmi tek parça izle Karakterler tarafından 4 kişinin de kendileriyle benzer bir kaderi yaşadıkları benimsenecek. Ancak asıl tuhaflıklarla, adadan kurtulma girişimlerine karar vermeleriyle karşılaşacaklar. Denizciler adadan gitmeye niyetlendikleri her seferde bu 4 karakter, kendilerine her fırsatta engel olmaya çalışacaklar. Bir iki derken, denizcilerin tahammülleri iyice tükenecek. Artık amaçlarının ne olduğunu öğrenmelerinin vakti gelecek. Çünkü, bu amacın altında yatan sebebi merak edecekler ve anlam vermekte fazlasıyla zorlanacaklar.
Ada - The Isle filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 2.7 /10 Toplam oy: 3

Tür: Fantastik, Gerilim, Korku, Tarih

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: Matthew Butler

Oyuncular: Conleth Hill, Tori Hart, Alix Wilton Regan, Alex Hassell, Emma King

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ada – The Isle Filmi izle (2019)” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. ertgık

    gkı

  2. Bidur

    İzleyelim bakalım

  3. 06 Çılgın Velet 06

    Bi film izliyeceğiz gardaşım yorujm yapmak zorunda mıyız?