After the Wedding Tek Parça izle (2019)

3
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
After the Wedding Tek Parça izle (2019)

After the Wedding filmi izle

Hikâyede, işlettiği yetimhane adına bağış toplamaya çalışan genç bir kadın ön planda yer alacaktır. Isabel isimli genç kadın, yıllar sonra arkasında birçok şeyi bırakıp, Hindistan’a temelli olarak yerleşecektir. Burada bir yetimhane işletmesinin kalkınmasını sağlayacaktır. Kendisinin çocuklara karşı derin sevgisi bulunmaktadır. Sırf bu amaç uğruna, kurulu düzenini de yerle bir etmiştir.
After the Wedding filmi izle

After the Wedding filmi full hd

Isabel, artık hayatını yetimhaneye adamaya karar vermiştir. Öte yandan her geçen gün yetimhanedeki mevcut olanakları ve konforu iyileştirmeye çalışacaktır. Son zamanlarda maddi konularda tükenmiştirler. Yetimhanenin ayakta kalabilmesi için zaman kaybedilmeden nakit ihtiyacının karşılanması gerekecektir. Isabel, parayı Hindistan’da bulamayacağının bilincindedir. Bu nedenle de yeniden New York’a, eski yaşamına dönecektir. Uzun süre bağışçı arayışında bulunacaktır. Sonrasında yolu Theresa isimli varlıklı bir kadınla kesişecektir. Bu kesişim Isabel’in hayatını sil baştan yazmasını sağlayacaktır.
After the Wedding filmi full hd

After the Wedding filmi tek parça izle

Theresa yetimhaneye bağış yapmayı, tek bir koşula bağlı sunmuştur. Genç anne, kısa süre sonra evlenecek kızının düğününde Isabel’i de görmek istediğini belirtecektir. Söz konusu düğün, Isabel gibi katılan bütün insanların yaşamının yeniden şekillenmesine yol açacaktır. Tüm davetliler neye uğradıklarını anlayamayacaktırlar. Öte yandan ortaya ifşa edilen konular arttıkça Theresa’nın da bu zamana kadar gölgesinde tuttuğu gerçek tavrı ve kimliği ortaya çıkacaktır, İşler Isabel için fazlasıyla değişecektir.
After the Wedding filmi tek parça izle

Oy Ort: 5.3 /10 Toplam oy: 635

Tür: Dram

Yapım: 2019

Yönetmen: Bart Freundlich

Oyuncular: Michelle Williams, Julianne Moore, Billy Crudup

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“After the Wedding Tek Parça izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. nesrin - 8 ay önce demiş ki:

  güzel anlamlı bir film

 2. burak - 8 ay önce demiş ki:

  iyi film dediler geldik:)

 3. Asli yilmaz - 9 ay önce demiş ki:

  Harika site teşekkürler

 4. mete aslan - 11 ay önce demiş ki:

  ilk filmleri sizde görüyorm süpersiniz