After izle

rek
rek
SUPER FHD FRAGMAN
rek
5.5 /10 553
After izle

After izle After 2019 filmi izle hikayemizin kahramanı Tessa, son derece iyi niyetli ve tatlı bir genç kızdır. Kısa süre önce ergenliğe girmiş ve etkileri halen devam etmektedir. Lise öğrenimini başarıyla bitiren Tessa, sonrasında üniversite eğitimi için bambaşka bir hayata imza atacaktır. Tessa, bu zamana kadar bazı kadınsal yönlerini bile ilk kez bu zaman diliminde keşfedecektir. Diğer taraftan ailesinden uzakta, kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışacaktır. Üniversite macerasının, kendisine son derece fazla getirileri olabileceği gibi götürülerinin de olmasıyla sarsılacaktır.

After filmi İzle

After 2019 Türkçe Dublaj izle

After Türkçe Dublaj izle Tessa, üniversite eğitimine yavaş yavaş adapte olmaya başlamıştır. Hayatında bu zamana kadar hiç tanık olmadığı durumlara ve kişilere tanık olmuştur. Tessa’nın, bu utangaç tavırları Hardin Scott, isimli yakışıklı ve ukala bir gencin de dikkatini çekecektir. Karakterler ilk olarak doğruluk mu? cesaret mi? adı verilen üniversiteli gençler arasında popüler oyunda tanışacaktırlar. Tessa, doğruluk karşısında maruz kaldığı sorular ve cesaret karşısında içine düştüğü durumdan kurtularak, partiyi terk edecektir.

After filmi Full Hd İzle

After 2019 Altyazılı izle

After Altyazılı izle Tessa, her ne kadar pek üstelemese de Hardin Scott’a karşı derin duygular beslemeye başlamıştır. Karakter, kendisinden oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Ancak Hardin, cazibesini kullanarak genç kızın hayatında yer edinmeyi sağlayacaktır. Ardından kendisini sorgulamasına ve cinsellik yönünden keşifte bulunmasına yol açacaktır. Tessa, bu zamana kadar kimseyle kurmadığı bir bağ kurduğundan, halinden memnundur.

After filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    5.3
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
42 Yorum
Sjsjsj
2 Şubat 2020

Süper

Sjsj
2 Şubat 2020

Süper