Ağır Romantik izle

dinamik
dinamik
5.5 /10 98
Ağır Romantik izle

Ağır Romantik Filmi Full HD Tek Parça 1080p izle

Ağır Romantik full izle konusu: Deniz Denizciler’in yazıp yönettiği Şubat 2020’de Türkiye’de vizyona giren film romantik komedi ve dram severlerin beğeneceği türden yerli filmdir. Kariyerli bir ailenin kızı olan Aslı’nın annesi sanatçı, babası ise profesördür. Beyoğlu’nda gezinirken kapkaççı tarafından çantası çalınan Aslı’ya yine ora da olaya şahit olan Kerem yardım eder ve böylece bu tatsız olayla birlikte tanışmış olurlar. Birbirlerinden etkilenen çift sürekli görüşmeye başlar ve sonunda aşk dolu bir ilişkiye başlarlar. Kerem kendisini olduğundan farklı tanıttığı Aslı’ya babasının İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin lideri olduğunu söylememiş aksine kendisini finans uzmanı olarak tanıtmıştır. En mutlu günlerini yaşadıklarını düşünürken ansızın gelişen kötü olaylar unutulmaz bir gün geçirmelerine neden olmuştur.

Ağır Romantik hd izle oyuncuları Onur Tuna, Tuvana Türkay ve Durul Bazan başrolleri paylaşırken Servet Pandur sanatçı anneyi ve Gazanfer Ündüz’de profesör baba karakterlerini canladırıyor. IMDb 7.9 puanlı filmin yönetmenliğini de Deniz Denizciler üstlenmiş. Aynı zamanda filmin senaryosunu da yazmış ve çok beğenilmiştir.

 • Türler 2020 Filmleri, Komedi, Romantik, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Deniz Denizciler

 • Oyuncular: Onur Tuna, Tuvana Türkay, Durul Bazan, Ismail Nadir Bilgili, Semra Dinçer, Altan Erkekli, Sermiyan Midyat, Servet Pandur, Serdar Ugursoy, Gazanfer Ündüz

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  7.9
 • Film Dili
  Yerli Film
0 Yorum