Ağlak Arif Tek Parça izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ağlak Arif Tek Parça izle (2019)

Ağlak Arif filmi İzle

Ağlak Arif filmi izle Hikâyenin kahramanı Arif, ülke çapında herkes tarafından tanınan bir simadır. Hayatı boyunca sürekli olarak çalışmış olan Arif, emeklerinin karşılığını er ya da geç alabilmiştir. İş dünyasında, çalışkanlığı sayesinde iyiden iyiye zirveye tırmanmıştır. Kendisi şimdilerde, Türkiye’nin saygın iş adamları arasına girmeyi başarmıştır.
Ağlak Arif filmi İzle

Ağlak Arif filmi full Hd İzle

Ağlak Arif filmi full hd Arif para ve şöhret konusunda bir sıkıntı yaşamasa bile mutsuzluktan kurtulamamıştır. Ömrü boyunca iki şey için çabalamış fakat bu unsurların, mutluluk getirmediğini geç fark etmiştir. Diğer taraftan çevresindeki insanların, mutlu tavırları da kendisini son derece etkilemektedir. Çünkü, kendisinin ne eksiği bulunduğunu sorgulamak zorunda kalacaktır. Kendisi, bu sorgulamaların yanında bir de düzenli ilişkisini yürütmeye çalışacaktır. Ancak iki tarafta da belli takım sorunlar meydana gelecektir. Hepsinin üstesinden gelmesi, son derece zordur.
Ağlak Arif filmi Full Hd İzle

Ağlak Arif filmi Tek Parça izle

Ağlak Arif filmi tek parça izle Arif, bir zaman sonra görkemli bir müzayedeye katılacaktır. Bu müzayede, hayatına mutluluğu getirebilecek türden, beklenmedik bir fırsat doğuracaktır. Arif, mutlu olabilmek için eline geçen bu fırsatı geri tepmek istemeyecektir. Uzun zamandır, yaşamış oluğu mutsuzluk Arif’in psikolojisini olumsuz yönde etkilemiştir. Kendisi bu süreçte iyice içselleşmeye başlamıştır. Yıllar sonra karşısına çıkacak olan bu mutluluk fırsatı, karakterin hayata yeniden tutunmasına ön ayak olacaktır. Elinden geldiğince mutluluğu yakalamaya çalışacak olan Arif, bunun uğruna birtakım kirli işlere de bulaşmak zorunda kalacaktır.
Ağlak Arif filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Şenol Sönmez

Oyuncular: Celil Nalçakan, Hande Katipoğlu, Paşhan Yılmazel, Wilma Elles, Goncagül Sunar

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ağlak Arif Tek Parça izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Selim

    Süper bir film