Aile Arasında Full HD izle (2017)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Aile Arasında Full HD izle (2017)

Aile Arasında filmi İzle

Aile Arasında filmi izle Hikayemizin kahramanı olan nevrotik rahatsızlığa sahip Fikret, 21 yıllık ilişkisinde karısının artık memnun olmadığına tanık olacak. Kendi için her şey yolundayken, yaşamış olduğu ticari başarısızlıklar ve maddi durumunun bozulması, karısının artık tahammül sınırlarını tüketmesine neden olacak. Daha fazla uzatmayacak olan karısı Fikret’e boşanma davası açacak ve evden kovacak. Fakat karakterimiz, karısının sinirinin geçeceğini düşünmekte ve ona son derece bağlı bir şekilde yaşamını sürdürmeye devam edecek.
Aile Arasında filmi İzle

Aile Arasında filmi full Hd İzle

Aile Arasında filmi full hd Fikret, günlerden bir gün kayınçosunun tavsiye etmiş olduğu avukat ile konuşmak zorunda kalacak. Bunun içinde bir çay bahçesinde randevulaşacaklar. Solmaz isimli karakter ise uzun zamandır kocasının terk etmesinden dolayı depresyona girmiştir. Arkadaşlarının tavsiyesi üzerine de kendisiyle ilgilenen bir beyle çay bahçesinde buluşma ayarlayacaktır. Fikret ile Solmaz, trajikomik bir karşılaşma yaşayacaklar ve ikisi de birbirlerini bekledikleri kişiler sanacaklar. Fikret’in konuşmalarından anlam çıkarmaya çalışan Solmaz, ağır bir şekilde karakteri yaralamak zorunda kalacak.
Aile Arasında filmi Full Hd İzle

Aile Arasında filmi Tek Parça izle

Aile Arasında filmi tek parça izle Durumu en sonunda yanlış anladığının farkına varan Solmaz, Fikret’e kalacak yer bulma konusunda yardım edecek ve kendi ahşap evinden bir oda kiralayacaktır. Kısa sürede tam bir aile babası gibi davranması, Fikret’in tüm ev üyeleri tarafından sevilmesine de imkân tanıyacaktır. Solmaz’ın genç kızı Zeynep, uzun zamandır bir ilişki sahibidir ve artık adını koymak isteyeceklerdir. Fakat öz babasının, Adana’nın en zengin ve köklü gelenekçi dünürlerine, kötü bir imaj yaratacağını düşündüklerinden tüm süreçte babası görevini Fikret’in üstlenmesiyle çözüm bulacaklar.
Aile Arasında filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 1650

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Ozan Açıktan

Oyuncular: Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Fatih Artman, Erdal Özyağcılar

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Aile Arasında Full HD izle (2017)” filminde 3.288 Yorum bulunuyor.
 1. Sedat

  Tam izliyceğim zaman film fragmana düştü sitede ya

 2. Sedat

  İzlemeden teşekkürümü ediyim biçok sitede arayışım olumsuz sonuçlandı çünkü. Yarın izliycem. Hoşçakalın.

 3. Mine

  Çok eğlendim, ALLAH razı olsun. Çok şirin

 4. melike

  ee ne zaman açılırsın tahmini

 5. Meliss

  Çok güzel

 6. umit

  bakalım açılacak mı

 7. sabina

  superbir film

 8. idris

  iyi