Aile Hükümeti izle

SUPER FHD FRAGMAN
10 /10 2
Aile Hükümeti izle

Aile Hükümeti izle ⚡ 2020 yapım Komedi filmleri türü Aile Hükümeti yerli filmi Full HD 1080p olarak Tek Parça izleyin. 2020 yapımlı filmin yönetmen koltuğunda Burak Demirdelen oturuyor. Rıza Akın, Kivanç Baran Aslan, Lale Basar başrollerinde ki yerli filmin senaryosu Seçil Çömlekçi’ye ait. 9 Ekim 2020 tarihinde Türkiye’de vizyona girmiştir.

Aile Hükümeti Filmi Konusu

Aile Hükümeti Full izle filminin konusunda Öğretmenlik hayatına Elaldı köyünde başlayan Salih bir süre sonra köyün en güzel kızı Zeynep’e gönlünü kaptırır. Akraba evliliğinin çok olduğu köyde, Zeynep’inde bir tanıdık akraba ile evlendirilmesi korkusuyla düşünürken bir çözüm bulmaya çalışır ve Aile Bakanlığı’na dilekçe yazmaya karar verir. Dilekçeyi alan bakalınlık hemen harekete geçer köye yetkililer gönderir. Köydeki bu durumu düzene sokmak isteyen bakanlık her evlenmek isteyene resmi nikahı zorunlu kılar ve akrabalarıyla evlenmeyenlere de evleri ve işlettikleri dükkan, tarlaların tapularını bedava verir. Bu düzenlemeyle evlilik listelerini inceleyen öğretmen Salih, insanların sevdikleriyle değil de farklı kişilerle eşleştiğini anlayınca işler sarpa sarar.

Aile Hükümeti Filmi Oyuncuları

Aile Hükümeti Full HD Tek parça izle filminin başrol oyuncuları Rıza Akın, Kivanç Baran Aslan ve Lale Başar’dır. Boran Duman, Gürsu Gür, Nail Kirmizigül, Aslihan Malbora, Alper Saldiran ve Gülhan Tekin filmin diğer ilgi gören oyuncularıdır.

 • Türler 2020 Filmleri, Komedi, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Burak Demirdelen

 • Oyuncular: Riza Akin, Kivanç Baran Aslan, Lale Basar, Boran Duman, Gürsu Gür, Nail Kirmizigül, Aslihan Malbora, Alper Saldiran, Ali Riza Tanyeli, Gülhan Tekin, Mehmet Yildirim, Metin Yildiz, Deniz Özerman

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  3.8
 • Film Süresi
  103 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
0 Yorum