Ailecek Şaşkınız izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ailecek Şaşkınız izle

Ailecek Şaşkınız filmi İzle

Ailecek Şaşkınız filmi izle Ferhat ve Gökhan isimli iki gencimiz de tam bir ticaret dehasıdır. Her şeyden tasarruf yaptıklarının yanın büyük bir şirketinde yöneticisi olmaktadırlar. Ferhat şımarık ve aşırı pinti özellikleriyle birlikte babasından kalma şirketinde, çalışanlarına adeta zulüm yapmaktadır. Hayatta önem verdiği tek hırs para ve diğer rakiplerini geride bırakmaktır. Bu yolculukta ona, çocukluk arkadaşı Gökhan’da yaverlik edecektir. Gökhan şirketin finans müdürlüğünü yapmakta ve ikili çalışanlarına olabildiğince kaba davranmaktadır.
Ailecek Şaşkınız filmi İzle

Ailecek Şaşkınız filmi full Hd İzle

Ailecek Şaşkınız filmi full hd Günlerden bir gün yemek servisi işini ucuza kapatmak için bir restorana konuk olurlar. Aslında asıl amaçları, bir gece öncesinden evlerindeki hırsızı suçüstü yakalayan, Elif isimli polisi görmektir. Ancak restorana girdiklerinde durumu kurtarmak için müşteri görünümü yaratacaklardır. Üstelik Elif’in babası Muzaffer’de aynı iki kafadar gibi para düşkünü bir cimridir. Yıllardır hayalini kurduğu zengin damat hedefine bir adım olsa da ulaşmıştır.
Ailecek Şaşkınız filmi Full Hd İzle

Ailecek Şaşkınız filmi Tek Parça izle

Ailecek Şaşkınız filmi tek parça izle Ferhat, çılgınlar gibi âşık olmuştur. Elif’in gönlünü kazanmak için adeta eski kimliğini geride bırakmak isteyecektir. Onay isimli bir doktorunda aşk üçgenine girmesiyle birbirinden karışık durumlar yaşanacaktır. Bütün bunlar yaşanırken Ferhat’ın şirketin geleceğini belirleyecek bir ihaleyi de kazanması gerekecektir. Ferhat ve Gökhan’ın işi hiçte kolay olmayacaktır. İkili ilerleyen zamanlarda kötü bir haininde varlığına şahit olacaklar ve iş dünyasındaki başarısızlıkları baş gösterecektir. Henüz bu büyük sorumluluğu alabilmeleri için zaman lazımdır.
Ailecek Şaşkınız filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Selçuk Aydemir

Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ailecek Şaşkınız izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. Selam

  Çok Güzel

 2. Ahmet

  Harika bir film

 3. Yasin taşlı

  Süper

 4. emo

  god

 5. ZEYNEP KÜNKCÜ

  ÇOK EĞLENCELİ BİR FİLM OLDUĞUNU DUYDUM