Ajanlar İş Başında – Spies in Disguise izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ajanlar İş Başında – Spies in Disguise izle

Ajanlar İş Başında filmi İzle

Ajanlar İş Başında filmi izle Uluslararası yeterliliklere sahip olan üst düzey casus Lance Sterling, suç dünyasına karşı en önemli koruyuculardan birisidir. Lance’ın dünyada bulunan en iyi casuslardan biri olmasının yanında sempatik, kendini beğenmiş ve olağanüstü yeteneklere sahip özellikleri de bulunmaktadır. Sıradan insanlar için oldukça sıra dışı kabul edilecek olan dünyayı kurtarma görevleri onun için sadece günlük rutin haline gelmiştir. Bu işi hakkıyla da yapmaktadır.
Ajanlar İş Başında filmi İzle

Ajanlar İş Başında filmi full Hd İzle

Ajanlar İş Başında filmi full hd Hikâyenin diğer bir kahramanı genç Walter ise tamamen farklı bir karaktere sahiptir. Üst düzey zekaya sahip olsa da zekasını pratik becerilere dökmek konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Asosyal bir yaşam sürdüren Walter, birbirinden ilginç keşifler yapmakta ve üst teknoloji icatları tasarlamaktadır. Bütün bu faaliyetleriyle sosyalleşmek konusundaki sorunlarının üstesinden gelmeyi amaçlamıştır. Lance’in, yerine getirmek zorunda olduğu görevlerde pratik olarak kullanabilmesi için teknolojik cihazlar icat eden Walter, hafife alınmayacak bir bilim dehasıdır.
Ajanlar İş Başında filmi Full Hd İzle

Ajanlar İş Başında filmi Tek Parça izle

Ajanlar İş Başında filmi tek parça izle İkili birbirleriyle uyumlu bir şekilde görevleri başarıyla yerine getirirlerken farkında olmadan beklenmedik olaylara şahit olacaklar. Her ne kadar birbirleriyle farklı özelliklere sahip olsalar da karmaşık durumdan kurtulmaları için ihtiyaç duydukları en önemli nokta birbirlerine güvenmektir. Çünkü dünyanın kaderi artık ikisinin de avuçlarında bulunmaktadır. Bu görevi yerine getiremezlerse dünyanın kaderinin bir felakete uğramasına göz yummuş olacaklar.
Ajanlar İş Başında filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Aksiyon, Komedi, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Troy Quane, Nick Bruno

Oyuncular: Will Smith, Masi Oka, Karen Gillan, Ben Mendelsohn, Rashida Jones

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ajanlar İş Başında – Spies in Disguise izle” filminde 101 Yorum bulunuyor.
  1. Nona

    Çok güzel animasyon komedi aksiyon ellerinize sağlık