Akıllara Seza Tek Parça izle (2019)

14
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Akıllara Seza Tek Parça izle (2019)

Akıllara Seza filmi İzle

Akıllara Seza filmi izle Hikayemizin ana kahramanı Mustafa’dır. Kahramanımız, bu zamana kadar kimsenin gönlünü kırmamaya özen göstermiştir. Hayatı boyunca hep pısırık bir imaj çizmiştir. Özellikle de ilişki sürecinde, birtakım sorunları bulunmaktadır. 1977 yılında, liseyi bitirecek olan Mustafa, hayatının en önemli olaylarından birisine tanık olacaktır. Uzun süre mezuniyet gününün hayalini kurmaktadır. Bu süreçte hazırlıklarını tamamlayıp, mezuniyet gününe doğru yola çıkacaktır. Üstelik, birazcık geç kalmıştır ve acele etmesi gerekmektedir.
Akıllara Seza filmi İzle

Akıllara Seza filmi full Hd İzle

Akıllara Seza filmi full hd Mustafa, en mutlu gününde beklenmedik bir kazanın mağduru olacaktır. Mezuniyet için çıktığı yolculuk hayatının 22 yılını komada geçirmesine yol açacaktır. Mustafa’dan 22 yıl boyunca umut kesilmemiştir. Fakat herhangi bir gelişmeye de şahit olamamak, ailesini fazlasıyla yıpratmıştır. Mustafa günlerden bir gün sürpriz bir şekilde gözlerini yeniden açacaktır. Hayata yeniden dönüşü, en çok da ailesini sevindirecektir. Mustafa, komadayken dünyada ve hayatında birçok şey değişmiştir. Bu değişikliklere karşı uyum sağlamasıysa çok zor gerçekleşecektir.
Akıllara Seza filmi Full Hd İzle

Akıllara Seza filmi Tek Parça izle

Akıllara Seza filmi tek parça izle Mustafa, komaya girmeden önce lisesinde Seza isimli bir kız arkadaşa sahiptir. Fakat aradan geçen 22 yılın ardından bile, Seza’nın izini bulmaya çalışacaktır. Kendisini halen sevmektedir. Seza ise farklı bir yaşam sürmektedir. Hayata adeta yeniden doğmuş gibi başlayacak olan Mustafa, uyum sürecinde medeniyet ve teknoloji yönünden eksiklerini tamamlamaya çalışacaktır. İki alana karşı da büyük bir çatışmaya girişecektir.
Akıllara Seza filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.1 /10 Toplam oy: 15

Tür: Komedi, Romantik

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Serdal Genç

Oyuncular: Aslıhan Güner, Timur Acar, İnan Ulaş Torun

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Akıllara Seza Tek Parça izle (2019)” filminde 95 Yorum bulunuyor.
 1. juliet

  güzel güzel

 2. Kjaaj

  Mükemmel

 3. Kkl

  Mükemmel bir film

 4. ali

  iyi

 5. İz

  Mükemmel

 6. Hümeyratosun

  Güzel flim

 7. Soner

  İzleyebilirsem nasıl bir film olduğu konusunda fikrimi söyleyebirim

 8. omer

  tm

 9. Mehmet

  Güzel bir film olmuş

 10. Mehmet

  Çok güzel bir film

 11. Erayyyyy

  Mukemmel

 12. a

  eh işte

 13. aaaa

  eh işte

 14. Hasan

  Iyi film

 15. hacı veli

  iyi