Alacakaranlık 5 Şafak Vakti Bölüm 2 izle

rek
rek
FILM BILGILERI 6 ay önce
Alacakaranlık 5 Şafak Vakti Bölüm 2 izle

Alacakaranlık 5 Şafak Vakti Bölüm 2 Filmi 1080p HD izle

Vampirler dünyasında aşka farklı bir bakış sunan Alacakaranlık 5 aynı zamanda serinin son filmi olmasıyla da dikkat çekiyor. Bella ve Edward’ın evlenmeleri ve balayına gitmelerini konu edinen filmde Bella ister istemez karanlık tarafa çekiliyor.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi
Alacakaranlık 5 konusu The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 itibariyle daha önceki serilerden Bella’nın insan olarak kalmak için verdiği mücadeleye farklı bir bakış getiriyor. Bella ve Edward evlenmişlerdir ve çocuk beklemektedirler. Ancak doğum esnasında Bella’nın doğum yüzünden ölüm ile burun buruna gelmesi nedeniyle Edward, Bella’yı vampir yapacaktır. Bebek doğduğunda ise Jacob bebeğe mühürlenir ve böylece ünlü üçlünün yolları yine kesişme noktasına gelir. Bella’nın ölümsüzlüğe kavuşması ile birlikte Volturiler ve Cullen ailesi daha önce vermedikleri şekilde mücadele verecek ve karşı karşıya geleceklerdir.

Alacakaranlık 5 oyuncuları itibariyle daha önceki seriden tanınan Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner gibi isimler ile öne çıkıyor. Alacakaranlık 5 Şafak Vakti Bölüm 2 izle, Alacakaranlık 5 Şafak Vakti Bölüm 2 Filmini full hd türkçe dublaj izle, The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 1080p altyazılı izle

Oy Ort: 6.4 /10 Toplam oy: 23

Tür: Dram, Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2012

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Bill Condon

Oyuncular: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?