Alem-i Cin 2 Full HD izle (2019)

9.0 /10 1
Alem-i Cin 2 Full HD izle (2019)

Alem-i Cin 2 filmi İzle

Alem-i Cin 2 filmi izle Hikayemizde bir grup gencin başından geçen, paranormal olaylar aktarılacaktır. Serinin ikinci filmi olan bu yapım, önceki filmde Cinler Alemi’nde acımasız bir şekilde mahsur kalan Yeliz’i de kapsayacaktır. O günden beri Yeliz’e hiç kimse ulaşabilmeyi başaramamıştır. Poliste durum böyle olunca, soruşturma açarak olayları araştırmaya karar vermiştir. Genç kızın, ani ve esrarengiz kayboluşu, bütün ipuçlarıyla anlaşılmaya çalışılacaktır.
Alem-i Cin 2 filmi İzle

Alem-i Cin 2 Türkçe Dublaj izle

Alem-i Cin 2 filmi full hd Polis, olayla alakalı detaylı bir araştırma yaptığında bütün ipuçları Sahil Hoca’yı göstermiştir. Bu durum kısa süre sonra Salih Hoca’nın, polis tarafından gözaltına alınmasına neden olacaktır. Salih Hoca, yaşadıklarının şoku içerisinde de olsa, polislere bütün olayı başından itibaren anlatacaktır. Sorgu odasında konuşulan konular, polislerin başka bir vakayla benzerlik kurmalarına neden olacaktır. Kısa süre öncesinde Yakup isimli bir karakterin oğlu Yusuf’ta benzer olayları yaşamıştır. Anlatılanların birbiriyle bağlantısı olduğu şüphesine erişen polis, araştırmalarını daha derin boyutlara ilerletecektir.
Alem-i Cin 2 filmi Full Hd İzle

Alem-i Cin 2 Filmi Full HD izle

Alem-i Cin 2 filmi tek parça izle Çünkü Yakup’ta, Yeliz’in ilk aşamada maruz kaldığı gibi cinler tarafından sürekli saldırıya uğramaktadır. Fakat soruşturmanın seyri çok uç noktalara çıkmaktadır. Önlerindeki bütün ipuçlarını değerlendiren yetkililer, Salih Hoca, Yakup ve Yusuf arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Olayları aydınlatamamaları demek, Yeliz’in kayboluşunu anlamlandıramadıkları gibi Yusuf’un da sırra kadem basmasına neden olacaktır. Bu yüzden attıkları her adımın hesabını yapacaklardır.
Alem-i Cin 2 filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
91 Yorum
Ragıp
1 Mayıs 2020

İzleyelim

Ragıp
1 Mayıs 2020

Umarım güzeldir

Güzel
28 Nisan 2020

Film cok guzel

Adem
9 Nisan 2020

Süper film

ibrahim
4 Nisan 2020

nasıl bir flim arkadaşlar

nkty
3 Nisan 2020

.

mde
3 Nisan 2020

İyi

Samet
2 Nisan 2020

Onnumara

Lsisjss
29 Mart 2020

Güzeldi

can yılmaz
21 Mart 2020

nasıl

Mustafa
21 Mart 2020

Süper bir film olmuş