Alita: Savaş Meleği Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
9.3 /10 3
Alita: Savaş Meleği Full HD izle (2019)

Alita: Savaş Meleği filmi İzle

Alita: Savaş Meleği filmi tek parça izle filminde bulunan Alita normal insanlardan farklı görünen doğaüstü bir cyborgtur. Alita esrarengiz Dr.Ido vasıtasıyla cyborg bölge yolu üzerinde hurda yığınları arasında keşfedilmiştir. Başlarda masum olan Alita ölümcül ve tehlikeli bir varlık potansiyeline sahiptir. Hafızası silinmiş bir şekilde ne olduğunu ve nerede yaşadığını bilememektedir. Hiç tahmin edemediği bir gelecekte uyanmıştır.
Alita: Savaş Meleği filmi İzle

Alita: Savaş Meleği Türkçe Dublaj izle

Alita: Savaş Meleği filmi full hd Dr.Ido gerçek olanı açık bir şekilde görebilmektedir. Tiphares adlı varlığın ardında bıraktığı katliam ve tahribat döngüsünün önüne geçebilecek tek kişi Alita’dır. Dr.Ido onun kalbinin ve ruhunu keşfedebilen tek insandır. Alita yeni hayatına uyum sağlamaya çalışmakta Dr.Ido ise onun esrarengiz geçmişini hatırlamamasını istemektedir.
Alita: Savaş Meleği filmi Full Hd İzle

Alita: Savaş Meleği Filmi Full HD izle

Alita: Savaş Meleği filmi izle Alita’nın arkadaşı olan Hugo anıların tazelenmesine yardımcı olacak. Tam işler olumlu giderken şehir yozlaşmış güçler tarafından kontrol altına alınacak. Bütün güçler Alita’nın peşine düşecek ve heyecanlı kovalamacalara şahit olacağız. Alita ise geçmişi hakkındaki sırlara teker teker vâkıf olacaktır. Kahramanımızın eşi benzerine rastlanılmayan dövüş yetenekleri bulunmaktadır. Kötü niyetli kişilerin karşısında duracak Alita, ailesini ve dünyayı kurtarmak için onlara savaş ilan edecektir. Bütün kötülüklerin üstesinden gelebilmek için elinden geleni yapacak olan Alita, âdeta bir ölüm meleği gibi etrafa öfke saçacaktır. Başlarda masum bir kız gibi gözükse de içindeki öfke onu bambaşka bir varlığa dönüştürecektir.
Alita: Savaş Meleği filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD , Kanada
  • IMDb Puanı
    7.5
  • Film Dili
    Girilmedi
8 Yorum
BB
15 Haziran 2019

TŞK EDER

MANDAMSF
11 Haziran 2019

umarım gürüntü kalitesi iyidir

reyya
6 Haziran 2019

iyi

Sevgay
4 Haziran 2019

Umarım görüntü kalitesi iyidir. Hiçbir yerde güzel görüntü bulamadım

sema
1 Haziran 2019

slm süper bir film

ghıkgk
15 Şubat 2019

hdfxd