Alita: Savaş Meleği izle

7.3 /10 4
Alita: Savaş Meleği izle

Alita: Savaş Meleği izle, 2019 yapım serinin 1. filmini Jetfilm hızında Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 1080p Full HD izle. Alita normal insanlardan farklı görünen doğaüstü bir Cyborg’tur. Alita esrarengiz Dr.Ido vasıtasıyla cyborg bölge yolu üzerinde hurda yığınları arasında keşfedilmiştir. Başlarda masum olan Alita ölümcül ve tehlikeli bir varlık potansiyeline sahiptir. Hafızası silinmiş bir şekilde ne olduğunu ve nerede yaşadığını bilememektedir. Hiç tahmin edemediği bir gelecekte uyanmıştır. Alita: Savaş Meleği izle benzer filmleri 2019 Netflix filmi youtube fragmanı, imdb puanı ve ekşi yorumlarını; sinemalar beyazperde yorumlarıyla film makinesi jet film modu veya hdfilmcehennemi kalitesiyle 720p Türkçe Altyazılı olarak Türkçe Dublaj 1080p Full HD google drive kalitede indirmeden, online olarak donmadan kesintisiz ücretsiz hem de bedava izle.

Alita: Savaş Meleği Konusu

Alita: Savaş Meleği Türkçe Dublaj izle Dr.Ido gerçek olanı açık bir şekilde görebilmektedir. Tiphares adlı varlığın ardında bıraktığı katliam ve tahribat döngüsünün önüne geçebilecek tek kişi Alita’dır. Dr.Ido onun kalbinin ve ruhunu keşfedebilen tek insandır. Alita yeni hayatına uyum sağlamaya çalışmakta Dr.Ido ise onun esrarengiz geçmişini hatırlamamasını istemektedir.
Alita: Savaş Meleği filmi Full Hd İzle

Alita: Savaş Meleği Oyuncuları

Alita: Savaş Meleği Altyazılı izle Alita’nın arkadaşı olan Hugo anıların tazelenmesine yardımcı olacak. Tam işler olumlu giderken şehir yozlaşmış güçler tarafından kontrol altına alınacak. Bütün güçler Alita’nın peşine düşecek ve heyecanlı kovalamacalara şahit olacağız. Alita ise geçmişi hakkındaki sırlara teker teker vâkıf olacaktır. Kahramanımızın eşi benzerine rastlanılmayan dövüş yetenekleri bulunmaktadır. Kötü niyetli kişilerin karşısında duracak Alita, ailesini ve dünyayı kurtarmak için onlara savaş ilan edecektir. Bütün kötülüklerin üstesinden gelebilmek için elinden geleni yapacak olan Alita, âdeta bir ölüm meleği gibi etrafa öfke saçacaktır. Başlarda masum bir kız gibi gözükse de içindeki öfke onu bambaşka bir varlığa dönüştürecektir. Alita: Savaş Meleği 2 ne zaman çıkıyor diye merak edenlere filmin 2 ve 3 serisi daha çıkmadı.

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  7.3
 • Film Süresi
  122 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
7 Yorum
mekansız izleyici
7 Eylül 2021

güzell

BB
15 Haziran 2019

TŞK EDER

MANDAMSF
11 Haziran 2019

umarım gürüntü kalitesi iyidir

reyya
6 Haziran 2019

iyi

Sevgay
4 Haziran 2019

Umarım görüntü kalitesi iyidir. Hiçbir yerde güzel görüntü bulamadım

sema
1 Haziran 2019

slm süper bir film

ghıkgk
15 Şubat 2019

hdfxd