Alt Kattaki Katil – The Killer Downstairs Filmi izle (2019)

Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs filmi İzle

Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs filmi izle Hikayemiz de işini kusursuz bir şekilde yürütmeye çalışan Alison Peters, bu zamana kadar doğru düzgün bir imaj yaratmıştır. Fakat aşırı dürüstlüğü yüzünden, mesleğini yapamaz hale gelmiştir. Çünkü normal şartlarda fayda sağlayacak olan dürüstlük, kendi kariyerinde iş alamamasıyla sonuçlanmıştır. İş alamadığı için maddi durumu da son derece kötü seyretmeye başlamıştır. Elindeki avucundakini sırf dürüstlüğü yüzünden kaybetmeye başlayan karakter, bu zamana kadar aklına bile gelmeyecek bir karara imza atacaktır.
Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs filmi İzle

Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs Türkçe Dublaj izle

Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs filmi full hd Alison Petters, kısa zaman önce ikametgâh ettiği dairenin bir alt katını, birikimleri sayesinde satın almıştır. Geleceği için yatırım yapan karakter, artık iyice kötüye seyreden ekonomik bilançosunda, alt dairesini kiraya vererek, bütçesine destek yaratmayı düşünecektir. Bu fikirde kanaat kılan karakter, evinin kiralık olduğunu ilana koyacaktır. Bir süre sonra bir dizi ziyaretçi, evini görmeye gelmeye başlayacak ancak içlerinden en tuhaf olanı kiralamaya karar kılacaktır.
Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs filmi Full Hd İzle

Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs Filmi Full HD izle

Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs filmi tek parça izle James isimli karakter Alison Petters’in evinin, kendisine yetebileceğini düşünecek ve fazla geç kalmadan tutmaya karar verecek. Öte yandan ev sahibiyle, kiracı-ev sahibi ilişkisinin ötesinde bir ilişki kurmaya çalışacak. Gün geçtikçe karakterler, daha yakınlaşmaya ve samimi olmaya başlayacaklar. Fakat bir süre sonra ikiliyle tanışan insanların birer birer yok olması, ortaya sıra dışı bir gizem çıkaracak.
Alt Kattaki Katil- The Killer Downstairs filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum