Aman Reis Duymasın izle

dinamik
dinamik
8.3 /10 8
Aman Reis Duymasın izle

Aman Reis Duymasın izle, ⚡ Yerli Komedi Türk filmi Aman Reis Duymasın google drive ve sinema çekimi olmadan Full HD 1080p kalite Tek parça izle. Aman Reis Duymasın 2019 yapımı Türk komedi filmidir. Filmde yeraltı mafyası olarak bilinen kişilerin birlikte tatile çıkması ve bu tatilde birbirinden ilginç olaylar yaşaması anlatılıyor.

Aman Reis Duymasın Filmi Konusu

Aman Reis Duymasın Full izle Filmde karşılaştığımız bütün karakterler yeraltı mafya dünyasının önemli isimleridir. Bu kişiler bir gün beraber tatile çıkmaya karar verirler. Sevdiklerini de yanına alıp geniş bir ekip olarak tatile giden mafya camiası üyeleri, hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşır. Bu olaylar karşısında pes etmemeye kararlıdırlar. Olayları görmezden gelerek tatillerine devam ederler.

Ancak aksilikler yine de peşlerini bırakmıyordur. Tatil için seçtikleri küçük kasabayı ciddi şekilde yadırgarlar. Bunca zamandır yaşadıkları büyük şehir havası burada yoktur. Bu alışamama durumuyla birlikte başlarına birbirinden farklı ve komik olaylar gelecektir. Bir yandan bu olaylardan sıyrılmaya çalışırken diğer taraftan da mafya örgütü lideri Hızır Çakırbeyli’nin bu yaşananları duymaması için çaba gösterirler.

Aman Reis Duymasın Filmi Oyuncuları

Aman Reis Duymasın filmi hd izle Aman Reis Duymasın filmi İstanbul’da çekilmiştir. Filmin yönetmeni Onur Tan’dır. Senaryo ise Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından yazılmıştır. Oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Emir ve Ceren Benderlioğlu gibi isimler bulunuyor. Aman Reis Duymasın full izle google drive seçenekleriyle tek parça sinema çekimi olmadan 1080p atv kalitesinde 2019 yerli komedi filmi izleyin.

 • Türler Yerli Filmler, 2019 Film izle, Komedi

 • Yönetmen: Onur Tan

 • Oyuncular: Ozan Akbaba, Mustafa Üstündag, Emir Benderlioglu, Ceren Benderlioglu, Hakan Karsak, Savas Özdemir, Sevinç Gürsen Akyildiz, Sevil Aki, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkaleler, Ezgi Esma Kürklü, Cavit Goktas

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  4.4
 • Film Süresi
  100 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
1 Yorum
hasan yanbasan
22 Eylül 2021

1 saat 39 dakika 34 saniye hayatımdan çaldınız .tek kelime ile berbat