Among Thieves Türkçe Dublaj izle (2019)

0

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Among Thieves Türkçe Dublaj izle (2019)

Among Thieves filmi İzle

Among Thieves filmi izle Arthur isimli karakter, olayların merkezindedir. Cortez adındaki biri, hırsızlık görevi için kendisine ulaşmıştır. Şartlarda anlaşan ikili, işi birlikte yürüteceklerinin teminatını vermiştirler. Arthur, bu büyük hırsızlık organizasyonu için büyük bir ekip kurmak zorundadır. Öte yandan yeteneklerinin de üst düzey olmasını önemli bir kriter olarak görecektir. Normal şartlarda her şeyi hesaba kattığını düşünse de bazı şeyler ihtimaller dahilinde olmayacaktır.
Among Thieves filmi İzle

Among Thieves filmi full Hd İzle

Among Thieves filmi full hd Hırsızlık planına başlanmasının sonrasında, bir kamyonetle kaçış mücadelesi de peşine başlamıştır. Cortez, geçici olarak bir liman kiralamıştır. Bu limana kamyonet ulaşana kadar bir dizi aksiyon meydana gelecektir. Peşlerindeki polisleri atlatmak Arthur için pek kolay olmayacaktır. Diğer taraftan da yaralanan arkadaşlarının durumları konusunda büyük endişeye kapılacaktır. Kriz anını yönetebilecek potansiyele sahip tek kişi yine kendisidir.
Among Thieves filmi Full Hd İzle

Among Thieves filmi Tek Parça izle

Among Thieves filmi tek parça izle Geri kalanlar adına suçluluk duygusu hissedecek olan ekip, bir yolunu bulur bulmaz limana ulaşmanın fırsatını kollayacaklar. Artık önlerine bakmaktan başka çareleri yoktur. Çünkü, ellerinden hiçbir şey gelmemiş ve herkes üzerine düşen görevi hakkıyla yapmıştır. Limana büyük bir mücadele sonucu ulaşmayı başaran ekip için artık daha farklı durumlar söz konusu olacaktır. Şayet karşılaşacakları sürpriz manzara hiçbirinin aklına dahi gelmemiştir. Bu nedenle de olayların içinden çıkabilmenin bir yolunu arayacaktırlar. Bu operasyon hayatlarındaki bazı şeyleri eskisi gibi devam ettirebilmelerinin önüne geçecektir.
Among Thieves filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 8.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Gerilim, Suç, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: K.C. Schrimpl

Oyuncular: Aaron Farb, Phil Miler, Joe Connolley Jr.

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Among Thieves Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. trk

  gayet güzel

 2. wqewq

  qdewqdq

 3. regre

  frefga

 4. ewsfrw

  jhgmjtkytju