Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Amundsen Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Amundsen Full HD izle (2019)

Amundsen filmi İzle

Amundsen filmi izle Hikâyede Kutup bölgesinde hâkim olan atmosfer ele alınacaktır. Roald Amundsen kendi halinde bir adamdır. Fakat ilgilendiği meslek itibariyle, sıra dışı bir imaja sahip olmuştur. Aslında kendisi Kutup kaşifliği mesleğini yalnız başına icra etmemektedir. Leon isimli kardeşi de bu soluksuz kariyer serüveninde yanı başında bulunmaktadır. İki kardeş, küçük yaşlardan beri bu mesleği icra edebilmek için çabalamıştırlar. Günümüzde de çabalarının meyvelerini toplamaktadırlar.
Amundsen filmi İzle

Amundsen filmi full Hd İzle

Amundsen filmi full hd Roald ile Leo için hayat her zaman iyimser davranmamıştır. Daha küçük yaşlardayken omuzlarına geçim mücadelesi yüklenmiştir. Fakat hiçbir şey kendilerini hayallerinden alıkoymakta yeterli olmamıştır. Bu süreç küçük yaşta olgunlaşmalarına avantaj sağlasa da kendilerinden maceralarla geçmesi gereken çocukluk dönemlerini götürmüştür.
Amundsen filmi Full Hd İzle

Amundsen filmi Tek Parça izle

Amundsen filmi tek parça izle Roald Amundsen, kardeşi Leo’dan daha farklı bir yapıya sahip olmuştur. Her ne kadar ortak noktaları maceraperestlik olsa da Roald, çapkınlık ve para savurganlığı konusunda da öne çıkmaktadır. Hayat tarzını tamamen keyfine göre düzenlemiştir. Bu nedenle de zevkleri uğruna yapacağı harcamalardan çekinmemektedir. Yılların intikamını ancak bu şekilde almaya çabalamaktadır. Fakat bu çapkınlığı ve savurganlığı başta kendi olmak üzere çevresini de etkileyecektir. Kendisinin hayatında yer edinmiş kişiler, bu olumsuz davranışları yüzünden birer birer uzaklaşmaya başlayacaktırlar. Roald için toz pembe gözüken dünya artık daha kasvetli bir havaya bürünecektir. Kendisinin elinden de hiçbir şey gelmeyecektir.
Amundsen filmi Tek Parça izle

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2019 - Norveç

Yönetmen: Espen Sandberg

Oyuncular: Katherine Waterston, Pål Sverre Hagen, Adrian Lukis

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?