Angry Birds Filmi 2 Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Angry Birds Filmi 2 Türkçe Dublaj izle (2019)

Angry Birds Filmi 2 filmi İzle

Angry Birds Filmi 2 filmi izle Domuzlar ve kuşlar arasındaki savaş kaldığı yerden devam edecek. İki tarafta birbirlerine karışmamak için uzak kalmaya çalışsalar da karşılaştıkları zaman yer yerinden oynayacak. Özellikle de domuzları gören Kuş adası sakinleri, onlarla aynı adada yaşamaktan dolayı büyük şikâyet duyacaklar. Fakat kader yeniden ezeli düşmanların, güçlerini birleştirmelerini zorunlu kılacak. Çünkü karşılarına bir üçüncü ortak düşmanları belirecektir.
Angry Birds Filmi 2 filmi İzle

Angry Birds Filmi 2 filmi full Hd İzle

Angry Birds Filmi 2 filmi full hd Domuzların Kralı Mudbeard, bir önceki savaşta yumurtalarına göz diktiği kuşlarla, yeni bir ittifak kurmak zorunda kalacaktır. Çünkü adalarının çevresinde yaptıkları uçan balonlu tespit çalışmalarının ardından, yeni bir adayı keşfetmiştirler. Üstelik yeni ada keşiflerinin sevincine erişemeden, kendilerini bekleyen büyük bir tehlikenin varlığından haberdar olacaktırlar.
Angry Birds Filmi 2 filmi Full Hd İzle

Angry Birds Filmi 2 filmi Tek Parça izle

Angry Birds Filmi 2 filmi tek parça izle Zeta adındaki gizemli mor kuşlara ev sahipliği yapan kutup adasında, son derece hain planlar yapılmaktadır. Kısa süre sonra kuşlar ve domuzların paylaştıkları ada, taciz atışlarına maruz kalacaktır. Karakterler harekete geçmedikleri takdirde, acı sonlarıyla karşı karşıya kalacaktırlar. Zeta’ya karşı kurulacak ittifakta, buz tutmaya gün sayan kaderlerini yeniden çizmeye çalışacaklar. Bunun için sıkı bir eğitim süreci geçirecekler. Fakat saldıracakları adanın, buzlarla kaplı olması alışık olmadıkları bir manzara olduğundan, işleri pek de kolay ilerlemeyecektir. Kimi zaman büyük hatalara sebebiyet verseler de güçleri ve birbirlerinin yeteneklerinden yararlanmaları sebebiyle, başarıya koşmaya çalışacaktırlar.
Angry Birds Filmi 2 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Aksiyon, Animasyon, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Thurop Van-orman, John Rice

Oyuncular: Peter Dinklage, Dove Cameron, Awkwafina, Sterling K. Brown, Bill Hader

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Angry Birds Filmi 2 Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 142 Yorum bulunuyor.
  1. gul

    cokfree

  2. Kazım

    Ne güzel bir film