Angry Birds Filmi 2 Türkçe Dublaj izle (2019)

9.7 /10 3
Angry Birds Filmi 2 Türkçe Dublaj izle (2019)

Angry Birds Filmi 2 filmi İzle

Angry Birds Filmi 2 filmi izle Domuzlar ve kuşlar arasındaki savaş kaldığı yerden devam edecek. İki tarafta birbirlerine karışmamak için uzak kalmaya çalışsalar da karşılaştıkları zaman yer yerinden oynayacak. Özellikle de domuzları gören Kuş adası sakinleri, onlarla aynı adada yaşamaktan dolayı büyük şikâyet duyacaklar. Fakat kader yeniden ezeli düşmanların, güçlerini birleştirmelerini zorunlu kılacak. Çünkü karşılarına bir üçüncü ortak düşmanları belirecektir.
Angry Birds Filmi 2 filmi İzle

Angry Birds Filmi 2 Türkçe Dublaj izle

Angry Birds Filmi 2 filmi full hd Domuzların Kralı Mudbeard, bir önceki savaşta yumurtalarına göz diktiği kuşlarla, yeni bir ittifak kurmak zorunda kalacaktır. Çünkü adalarının çevresinde yaptıkları uçan balonlu tespit çalışmalarının ardından, yeni bir adayı keşfetmiştirler. Üstelik yeni ada keşiflerinin sevincine erişemeden, kendilerini bekleyen büyük bir tehlikenin varlığından haberdar olacaktırlar.
Angry Birds Filmi 2 filmi Full Hd İzle

Angry Birds Filmi 2 Filmi Full HD izle

Angry Birds Filmi 2 filmi tek parça izle Zeta adındaki gizemli mor kuşlara ev sahipliği yapan kutup adasında, son derece hain planlar yapılmaktadır. Kısa süre sonra kuşlar ve domuzların paylaştıkları ada, taciz atışlarına maruz kalacaktır. Karakterler harekete geçmedikleri takdirde, acı sonlarıyla karşı karşıya kalacaktırlar. Zeta’ya karşı kurulacak ittifakta, buz tutmaya gün sayan kaderlerini yeniden çizmeye çalışacaklar. Bunun için sıkı bir eğitim süreci geçirecekler. Fakat saldıracakları adanın, buzlarla kaplı olması alışık olmadıkları bir manzara olduğundan, işleri pek de kolay ilerlemeyecektir. Kimi zaman büyük hatalara sebebiyet verseler de güçleri ve birbirlerinin yeteneklerinden yararlanmaları sebebiyle, başarıya koşmaya çalışacaktırlar.
Angry Birds Filmi 2 filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
142 Yorum
gul
12 Nisan 2020

cokfree

Kazım
26 Mart 2020

Ne güzel bir film