Annabelle 3 Full HD izle (2019)

9.0 /10 1
Annabelle 3 Full HD izle (2019)

Annabelle 3 filmi İzle

Annabelle 3 filmi izle Hikayemizin merkezinde, cinler ve şeytan hakkında yoğun araştırmalar yapan Ed ve Lorraine Warren isimli çift bulunmaktadır. Karakterler, kızlarıyla birlikte son derece mutlu bir yaşama sahiptir. İşlerinin ürkütücülüğünü, kızlarına tutunarak geride bırakmaktadırlar. Üstelik, kendilerinin zarar görmemeleri için bir dizi önlemleri faaliyete geçirmiştirler. Normal şartlarda, hiçbir şekilde cinler ve şeytanların hedefine giremeyeceklerini düşünmektedirler. Fakat yaşanılan birtakım aksilikler, bütün tezlerinin ortandan yok olmasına yol açacaktır. Artık aile açık olarak büyük tehditlere maruz kalacaktır.
Annabelle 3 filmi İzle

Annabelle 3 Türkçe Dublaj izle

Annabelle 3 filmi full hd Bütün olayların tetikleyicisi olarak da Annabelle ön plana çıkmaktadır. Annabelle, sıradan bir oyuncak bebektir. Fakat normal akranlarına göre son derece ürkütücü bir simaya ve özelliğe sahiptir. Üstelik çevreye yarattığı yıkımı durdurmak isteyen Ed ve Lorraine Waren, kendisini evlerine getirecektir. İçinde cin bulunan bebek, uzun zaman boyunca evlerindeki eser odasında kapalı kalacaktır. Bütün bunlarında onu durdurmaya yeterli olmayacağını düşündüklerinden, kutsal bir camdan üretilen vitrinde hapsedecektirler. Bunun yanında bir rahibin okuduğu duayla, Annabelle ebediyet boyunca tutsak kalacaktır.
Annabelle 3 filmi Full Hd İzle

Annabelle 3 Filmi Full HD izle

Annabelle 3 filmi tek parça izle Evde işlerin yolunda gitmemesiyle, Annabelle’yi tamamen durdurma çabası başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Odadaki diğer kötü ruhlar, oyuncak bebek tarafından uyandırılacaktır. Waren çiftinin meraklı kızı Judy’nin de davranışları birleşince, büyük bir yıkım yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Ruhların hedefinde 10 yaşındaki Judy ve arkadaşları yer alacaktır.
Annabelle 3 filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
61 Yorum
Miri
29 Temmuz 2019

Bakalim ne olcak

yunus
28 Temmuz 2019

helal la sağa