Annabelle 3 Full HD izle (2019)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Annabelle 3 Full HD izle (2019)

Annabelle 3 filmi İzle

Annabelle 3 filmi izle Hikayemizin merkezinde, cinler ve şeytan hakkında yoğun araştırmalar yapan Ed ve Lorraine Warren isimli çift bulunmaktadır. Karakterler, kızlarıyla birlikte son derece mutlu bir yaşama sahiptir. İşlerinin ürkütücülüğünü, kızlarına tutunarak geride bırakmaktadırlar. Üstelik, kendilerinin zarar görmemeleri için bir dizi önlemleri faaliyete geçirmiştirler. Normal şartlarda, hiçbir şekilde cinler ve şeytanların hedefine giremeyeceklerini düşünmektedirler. Fakat yaşanılan birtakım aksilikler, bütün tezlerinin ortandan yok olmasına yol açacaktır. Artık aile açık olarak büyük tehditlere maruz kalacaktır.
Annabelle 3 filmi İzle

Annabelle 3 filmi full Hd İzle

Annabelle 3 filmi full hd Bütün olayların tetikleyicisi olarak da Annabelle ön plana çıkmaktadır. Annabelle, sıradan bir oyuncak bebektir. Fakat normal akranlarına göre son derece ürkütücü bir simaya ve özelliğe sahiptir. Üstelik çevreye yarattığı yıkımı durdurmak isteyen Ed ve Lorraine Waren, kendisini evlerine getirecektir. İçinde cin bulunan bebek, uzun zaman boyunca evlerindeki eser odasında kapalı kalacaktır. Bütün bunlarında onu durdurmaya yeterli olmayacağını düşündüklerinden, kutsal bir camdan üretilen vitrinde hapsedecektirler. Bunun yanında bir rahibin okuduğu duayla, Annabelle ebediyet boyunca tutsak kalacaktır.
Annabelle 3 filmi Full Hd İzle

Annabelle 3 filmi Tek Parça izle

Annabelle 3 filmi tek parça izle Evde işlerin yolunda gitmemesiyle, Annabelle’yi tamamen durdurma çabası başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Odadaki diğer kötü ruhlar, oyuncak bebek tarafından uyandırılacaktır. Waren çiftinin meraklı kızı Judy’nin de davranışları birleşince, büyük bir yıkım yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Ruhların hedefinde 10 yaşındaki Judy ve arkadaşları yer alacaktır.
Annabelle 3 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Gerilim, 2019 Film izle, Gizem, Korku, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Gary Dauberman

Oyuncular: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Mckenna Grace, Madison Iseman, Stephen Blackehart

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Annabelle 3 Full HD izle (2019)” filminde 61 Yorum bulunuyor.
  1. Miri

    Bakalim ne olcak

  2. yunus

    helal la sağa