Annabelle 3 Comes Home izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Annabelle 3 Comes Home izle

Annabelle Comes Home filmi İzle

Annabelle Comes Home filmi izle Hikâyenin odağında, Lorraine Warren ile Ed çifti yer almaktadır. Çiftimiz, özellikle de şeytanlar ve insan dışı varlıklar hakkında yoğun araştırmalar yapmaktadırlar. Kızlarıyla birlikte, mutlu mesut bir yaşam süren çiftin kaderleri, işleri yüzünden değişecektir. Normal günlerinde yoğun ve ürkütücü bir tempoyla çalışmaktadırlar. Ancak bütün bunlara rağmen kızlarını ihmal etmemeye gayret göstermektedirler. İnsan dışı varlıklardan korunmak için kendi önlemleri bulunmaktadır. Üstelik, kendilerinin asla hedef olmayacaklarını düşünmektedirler. Fakat hakikat düşüncelerinden çok uzaktadır.
Annabelle Comes Home filmi İzle

Annabelle Comes Home filmi full Hd İzle

Annabelle Comes Home filmi full hd Annabelle, insan dışı varlıkların kontrolündeki bir oyuncak bebektir. Aileyi felaketlerin hedefi haline getiren karakter olarak da öne çıkmaktadır. Ürkütücü siması ve esrarengiz bakışlarıyla, bütün dikkatleri kendisinde toplamaktadır. Çevrede yaratmış olduğu hadiseler, Ed ile Lorraine’nin kendisini evlerine almalarıyla durdurulmuştur. İçinde karanlık güçlere ev sahipliği yapan bebek, evlerinin eserler bölümünde kapalı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Bütün bu engellerin bile onu durduramayacağının bilincinde olduklarından dolayı, kutsal bir camda ekstra konumlandırılmıştır. Vitrinden çıkması, normal şartlarda imkansızdır. Rahip tarafından edilen dua, Annabelle’yi kaderine mahkûm etmeye yeterli olacaktır.
Annabelle Comes Home filmi Full Hd İzle

Annabelle Comes Home filmi Tek Parça izle

Annabelle Comes Home filmi tek parça izle Çift bütün olayları kontrol altına aldıklarını düşünseler de Annabelle’yi durdurmak konusunda yeterli bir ilerleme kaydedemeyecekler. Çünkü, kızları Judy hiç hesaba katılmamıştır. Judy, meraklı olması nedeniyle eser odasına izinsiz giriş yapacaktır. Oyuncak bebek Annabelle fırsattan istifade ederek, diğer kötü ruhları uyandıracaktır.
Annabelle Comes Home filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 1349

Tür: Gerilim, 2019 Film izle, Gizem, Korku, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Gary Dauberman

Oyuncular: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Mckenna Grace, Madison Iseman, Stephen Blackehart

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Annabelle 3 Comes Home izle” filminde 24 Yorum bulunuyor.
 1. sepehr

  çok iyi bir film
  çok korkulu ve heycanlı

 2. Salam

  Film güzel

 3. Abuzittin

  Bakalim nasil bir filmmis?

 4. fff

  open

 5. yalcin

  güzel film