Annabelle 3 Comes Home izle

5.5 /10 1349
Annabelle 3 Comes Home izle

Annabelle Comes Home filmi İzle

Annabelle Comes Home filmi izle Hikâyenin odağında, Lorraine Warren ile Ed çifti yer almaktadır. Çiftimiz, özellikle de şeytanlar ve insan dışı varlıklar hakkında yoğun araştırmalar yapmaktadırlar. Kızlarıyla birlikte, mutlu mesut bir yaşam süren çiftin kaderleri, işleri yüzünden değişecektir. Normal günlerinde yoğun ve ürkütücü bir tempoyla çalışmaktadırlar. Ancak bütün bunlara rağmen kızlarını ihmal etmemeye gayret göstermektedirler. İnsan dışı varlıklardan korunmak için kendi önlemleri bulunmaktadır. Üstelik, kendilerinin asla hedef olmayacaklarını düşünmektedirler. Fakat hakikat düşüncelerinden çok uzaktadır.
Annabelle Comes Home filmi İzle

Annabelle Comes Home Türkçe Dublaj izle

Annabelle Comes Home filmi full hd Annabelle, insan dışı varlıkların kontrolündeki bir oyuncak bebektir. Aileyi felaketlerin hedefi haline getiren karakter olarak da öne çıkmaktadır. Ürkütücü siması ve esrarengiz bakışlarıyla, bütün dikkatleri kendisinde toplamaktadır. Çevrede yaratmış olduğu hadiseler, Ed ile Lorraine’nin kendisini evlerine almalarıyla durdurulmuştur. İçinde karanlık güçlere ev sahipliği yapan bebek, evlerinin eserler bölümünde kapalı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Bütün bu engellerin bile onu durduramayacağının bilincinde olduklarından dolayı, kutsal bir camda ekstra konumlandırılmıştır. Vitrinden çıkması, normal şartlarda imkansızdır. Rahip tarafından edilen dua, Annabelle’yi kaderine mahkûm etmeye yeterli olacaktır.
Annabelle Comes Home filmi Full Hd İzle

Annabelle Comes Home Filmi Full HD izle

Annabelle Comes Home filmi tek parça izle Çift bütün olayları kontrol altına aldıklarını düşünseler de Annabelle’yi durdurmak konusunda yeterli bir ilerleme kaydedemeyecekler. Çünkü, kızları Judy hiç hesaba katılmamıştır. Judy, meraklı olması nedeniyle eser odasına izinsiz giriş yapacaktır. Oyuncak bebek Annabelle fırsattan istifade ederek, diğer kötü ruhları uyandıracaktır.
Annabelle Comes Home filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
24 Yorum
sepehr
29 Temmuz 2019

çok iyi bir film
çok korkulu ve heycanlı

Salam
8 Temmuz 2019

Film güzel

Abuzittin
27 Haziran 2019

Bakalim nasil bir filmmis?

fff
27 Haziran 2019

open

yalcin
15 Haziran 2019

güzel film