Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Annem Tek Parça HD izle (2019)

174
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 254   Ortalama: 4.1/5]Verdiğiniz Puan: 5
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Annem Tek Parça HD izle (2019)

Annem filmi İzle

Annem filmi izle Hikâye bir kız ile annesi arasındaki duygusal bağa odaklanmaktadır. Nazlı isimli genç kız, hayatı boyunca çaresizlik ve sefalet içinde büyümüştür. Kendi hayatından hiçbir şekilde tatmin olmamıştır. Fakat bütün bunlara rağmen annesi, sürekli olarak kendisinin okuması için çabalamaktadır. Nazlı ise annesine tercih ettiği hayat yüzünden nefret duymaktadır. En kısa sürede hem kasabadan hem de ailesinden kurtulabilmek için gün saymaktadır. Nazlı’nın babası, kamyon şoförlüğünden üç beş kuruş kazanmakta ancak bunu da aynı şekilde at yarışında çarçur etmektedir.
Annem filmi İzle

Annem filmi full Hd İzle

Annem filmi full hd Nazlı uzun zamandır şehir yaşamına karşı beslediği özlemi, adım adım gidermeye yaklaşmıştır. Kısa süre önce girdiği üniversite sınavında başarılı olmuş ve İstanbul’da anaokulu öğretmenliği eğitimi almak için yaşama hakkı kazanmıştır. Babası bu konuda fazlasıyla sert bir tutuma sahip olsa da annesinin fedakarlıkları karşısında istemeden de olsa göndermek zorunda kalacaktır. Çünkü annesi sürekli olarak Nazlı’nın kendisinden daha refah bir hayat sürmesinin hayalini kurmaktadır. Öğretmen olması da zaten en büyük hayallerinden birisidir.
Annem filmi Full Hd İzle

Annem filmi Tek Parça izle

Annem filmi tek parça izle Nazlı İstanbul’da bambaşka birine dönüşmüş ve kasabası ile ailesini unutmuştur. Bu durum zengin bir ailenin oğluyla dünyaevine girmesine kadar etkide bulunmuştur. Fakat bir süre sonra da tahmin bile edemediği sorunlarla uğraşmak durumunda kalmıştır. Artık yaşama sevincini kaybeden karakter, kasabasına ve ailesinin yanına yeniden dönmek üzere yola çıkacaktır.
Annem filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Mustafa Kotan

Oyuncular: Sumru Yavrucuk, Özge Gürel, Sercan Badur

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?