Annem Yaşasın izle

SUPER FHD ALTYAZILI HD FRAGMAN
9.0 /10 1
Annem Yaşasın izle

Annem Yaşasın izle ⚡ The Water Man film izle ⭐ Aile Dram Filmleri türü 2020 Netflix yapım filmi Full HD 1080p izle, Annem Yaşasın Türkçe Dublaj Altyazılı HD film izle.

9 Temmuz 2021 tarihinde VOD ile çıkış yapan Annem Yaşasın filmi tam 1 saat 32 dakika boyunca herkesi ekranlara kilitlemeyi başarmaktadır. Tür olarak dram ile fantastiği aynı anda ele almaktadır. Yönetmen koltuğunda yer alan David Oyelowo dikkatleri çekerken bir yandan da senarist koltuğunda yer alan Emma Needell çok iyi bir ikili olarak muhteşem ötesi bir film ekranlara getirmişlerdir. Her ne kadar bu yıl içerisinde dilimize de çevrilmiş olsa bile ana dili İngilizce olmaktadır. Bunların yanı sıra ABD çekimli olan Annem Yaşasın filmi hem konusu ile hem de oyuncuları ile dikkatleri çekmektedir. Filmin asıl adı The Water Man olurken oyuncuları da film içerisinde gösterdikleri üstün başarılar ile dikkatleri çekmiştir.

Annem Yaşasın – The Water Man Filmi Oyuncuları

Annem Yaşasın Türkçe Dublaj izle filmi oyuncuları ile de aslında ne kadar başarılı bir yapım olduğunu dikkatleri çekmektedir. Yapım içerisinde rol alan;
Lonnie Chavis,
Rosario Dawson, 
David Oyelowo güçlü oyunculuklarını göstermektedir.

Annem Yaşasın – The Water Man Film Konusu

The Water Man Türkçe Dublaj izle Küçük bir çocuk olan Gunner ile beraber hasta annesinin iyileşmesi için aradığı yollar ele alınmaktadır. Gunner hasta olan annesinin bir an önce kurtulması için iyileştirici olan güçlere sahip olduğuna inanılan Water Man bulunsun diye de uzun olan bir macera yolculuğuna çıkarak her şeyi halletmek ister. Bu anlarda başına gelen her şey en detayları ile konu edilir. 2021 Netflix yapım Annem Yaşasın – The Water Man filmini Altyazılı olarak Full HD izleyin.

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  4.9
 • Film Süresi
  91 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum