Sitemizde şuan toplam 1507 film bulunmaktadır.

Arada Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Arada Full HD izle (2019)

Arada filmi İzle

Arada filmi izle Hikâyenin ana odağında, genç bir adam bulunmaktadır. Karakter iki dil bilmekte fakat ikisini de düzgün bir şekilde kullanamamaktadır. Bu durum, birçok sıkıntı yaşamasına yol açmıştır. Osman isimli karakterin yaşamı, bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. Karakter, Kürtçeyi anlayıp konuşamamakta diğer taraftan da Türkçeyi anlamamakta fakat konuşabilmektedir. Bu durum kimi zaman büyük problemlerinde sebebi olmaktadır. Osman ile iletişim kurmak neredeyse imkânsız gibidir.
Arada filmi İzle

Arada filmi full Hd İzle

Arada filmi full hd Osman, diğer taraftan iki işi bir şekilde yürütemez hale gelecektir. Müşterilerine çalışırken cevap verememesi ve arkadaşlarıyla kahve içerken dahi sohbet edememesi canını sıkabilmektedir. Bu durumun en büyük hayalini de olumsuz etkileyeceğini düşünmektedir. Osman, en kısa zamanda evlenip, kendi yuvasını kurmak istemektedir. Fakat, bu yolda sürekli başarısızlık ile karşı karşıya kalmaktadır.
Arada filmi Full Hd İzle

Arada filmi Tek Parça izle

Arada filmi tek parça izle Osman, problemleri nedeniyle görüşmüş olduğu kadınlarla, ilk buluşmayı dahi başarıyla atlatamamaktadır. Bu zamana kadar hiçbir kadınla, kalıcı ilişkiler de kuramamıştır. Kendisinin yaşamı, müşterilerinden birisinin vaatleriyle değişecektir. Müşterisi, kendisini bu durumdan kurtarabileceğini ortaya atacak ve fazlasıyla iddialı konuşacaktır. Osman için hayatının en büyük fırsatıdır. Bu problemden kurtulabildiği halde, toplumsal olarak olumlu bir izlenim yaratabileceğini de düşünmektedir. Bunun içinde elinden ne geliyorsa yapmaya hazır olacaktır. Nitekim, uzun süredir alışkanlık haline gelen bu durumundan kurtulabilmesi çok kolay olmayacaktır. Fakat hayalleri, bütün zorluklara göğüs germesine fırsat tanıyacaktır.
Arada filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Ali Kemal Çınar

Oyuncular: Osman Çınar, Fatoş Yıldız, İhsan Şakar

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
Holidate izle
2020
6.3
Borat 2 izle
2020 - UK
7.0
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?