Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Araf 3: Cinler Kitabı Filmi izle (2019)

8
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 9   Ortalama: 3.3/5]
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Araf 3: Cinler Kitabı Filmi izle (2019)

Araf 3 Cinler Kitabı filmi İzle

Araf 3 Cinler Kitabı filmi izle Hikâyenin ana kahramanı Arda, henüz hayatın yeni yeni farkına varmaya çalışan 8 yaşındaki bir çocuktur. Fakat küçük yaşına rağmen, vücuduna karanlık bir ruh musallat olmuştur. Bundan kaynaklı olarak, akranlarından daha paranormal bir çocukluk geçirilmeye itilmiştir. Nihal adındaki ablası, kardeşinin yaşadıklarının farkına yakından varabilmiştir. Musallat olan ifriti def edebilmek için elinden geleni yapacaktır. Fakat ne doktorlar ne de hocalar Arda’nın derdine çare bulamamıştır.
Araf 3 Cinler Kitabı filmi İzle

Araf 3 Cinler Kitabı filmi full Hd İzle

Araf 3 Cinler Kitabı filmi full hd Arda, zaman ilerledikçe daha kötü bir ruh haline bürünmeye başlamıştır. Nihal ise bütün olumsuzluklara rağmen, kardeşini kurtarabileceğine inanmaktadır. Bunun için de sancılı bir süreç geçirmeye başlamıştır. Artık kendisi de en az kardeşi kadar doğaüstü varlıklar konusunda bilinçlenmiştir. Sıradan bir günde ismini duyduğu Kitabül Azazil yani Cinler Kitabı olarak bilinen kitap hem kendisinin hem de kardeşinin kaderini değiştirecektir.
Araf 3 Cinler Kitabı filmi Full Hd İzle

Araf 3 Cinler Kitabı filmi Tek Parça izle

Araf 3 Cinler Kitabı filmi tek parça izle Kitabül Azazil’de Hz. Süleyman’ın mirası olan bu alemin ilmi mevcuttur. Kitap emrindeki ateşten yaratılmış varlıklar nezdinde kaleme alınmıştır. Kitapta yer alan büyüler fazlasıyla ölümcül ve acı vericidir. Nihal ise Arda uğruna her şeyi göze alabilecek konuma gelmiştir. Büyüleri yalnız başına yapamayacağını anlayan karakter, sevgilisinin de içinde bulunduğu 4 kişilik grupla bu kalkışmaya başlayacaktır. Nihal’in tılsımını açtığı büyü sonucunda Arda üzerindeki karanlık ruhtan kurtulacak fakat kitaptaki cinler tehlikeli bir şekilde etrafa saçılacaktır.
Araf 3 Cinler Kitabı filmi Tek Parça izle

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Biray Dalkıran

Oyuncular: Mehmet Baştürk, Çağla Erdimen, Emre Özmen

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?