Arapsaçı izle

SUPER FHD ALTERNATIF FRAGMAN
10 /10 1
Arapsaçı izle

Arapsaçı izle ⚡ Yerli Komedi filmleri türü 2018 yapım Filmi Full HD 1080p izle, Arapsaçı Filmini Sansürsüz Tek Parça Online izle. Arapsaçı filmi izle Orhan isimli ünlü oyuncunun tanık olacağı birbirinden enteresan olaylara şahit olacağız. Kendisinin şöhret olduğu zamanlardan kalma bir deri ceketi bulunmaktadır. Oynadığı loto kuponunu cekete saklayan aktör uzun süre sonra bunu unutarak ceketi çöpe atmıştır. Ceketteki kupona çıkan büyük ikramiye bütün işleri karıştırmaya başlayacaktır.

Arapsaçı Full HD izle

Arapsaçı filmi Full HD izle Ceket kimin eline geçse hayatı tamamen değişmektedir. Orhan, televizyona çıkarak ceketin kendisine ulaştırılmasını belirten açıklamalar yapacaktır. Ceket günler boyu elden ele gezmektedir. Yaşar amcamız ise son olarak ceketi teknede uyuyan Kamil’in üstüne örtmüştür. Sabah uyandıklarında ceketi fark eden Kâmil, rüyasında babasının üzerine serdiğini düşünmektedir. Yaşar amca, kısa zaman önce evi terk etmiş olan akli dengesi yerinde olmayan bir karakterdir.

Arapsaçı filmi Full HD İzle

Arapsaçı Filmi Full izle

Arapsaçı filmi tek parça izle Tekin, Kamil’e göre biraz daha uyanık durumdadır. Ceketin değerli olduğu bilgisine ulaşınca Orhan’ı rehin almaya karar vereceklerdir. Ayşen isimli karakterimiz ise bütün gününü Orhan’ı izleyerek geçiren en büyük hayranı ve komşusudur. Tekin ve Kâmil tarafından rehin alınan Orhan’ın yeni bir role çalıştığını düşünerek ilk başlarda olayları izlemekle yetinecektir. Bunca zamandır takip ettiği ünlü oyuncuyla bir kez olsun konuşma fırsatı elde edememiştir. Orhan’ın evinden düşen cekete tanık olunca bu fırsatı kaybetmek istemeyecek ve kapısının zilini çalmaya karar verecektir. Bir anda kendini ürkütücü olayların içinde bulsa da Orhan ile yakın ilişki kurmayı başarabilmiştir. Polisin operasyon düzenlemesi ise an meselesidir.

 • Türler Komedi, Yerli Filmler

 • Yönetmen: Ömer Faruk Yardimci

 • Oyuncular: Açelya Topaloglu, Asena Keskinci, Köksal Engür, Zeynep Kankonde, Füsun Demirel, Cihan Ercan, Sinasi Yurtsever, Sabahattin Yakut, Hakan Meriçliler, Ünal Yeter

 • Yapım Yılı
  2018
 • IMDb Puanı
  4.2
 • Film Süresi
  93 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
0 Yorum