Arctic Tek Parça izle (2019)

6.4 /10 7
Arctic Tek Parça izle (2019)

Arctic filmi izle


Hikâyede zorlu doğa şartlarına karşı, hayata tutunmaya çalışan bir adamın başından geçenler aktarılacaktır. Overgard isimli genç adamın hayatı, kısa süre önce çıkmış olduğu uçak yolculuğuyla birlikte altüst olacaktır. Kendisinin uçağı, kutup bölgesinin üzerinden geçtiği vakit, irtifa kaybedecek ve bu kütlesine çakılacaktır. Overgard kazadan şans eseri kurtulmuştur. Kendisine yardım eli uzatılmasını beklemekten başka bir alternatifi yoktur. Keza, şartlar itibariyle olanakları da son derece sınırlıdır.
Arctic filmi izle

Arctic filmi full hd


Overgard için ilk olarak hava şartlarından korunmak için sığınak bulunmak zorunda kalınacaktır. Karakter bulamadığı böyle bir yapıyı, kendisine yetecek kadar kendi başına inşa edecektir. Kurtarılmasına kısa bir süre kalmıştır. Fakat Overgard’ın yakasını şansızlık bir türlü bırakmayacak ve beklenmedik bir kaza ortaya çıkacaktır. Bu kazadan dolayı artık kurtarılma şansı tamamen yok olmuştur. Karakter, zor şartlar altında çaresizlik içinde ne yapacağını bilemeyecektir. Overgard, doğanın çetin koşullarına karşı koymaya çalışmaktan artık yorulmuştur.
Arctic filmi full hd

Arctic filmi tek parça izle


Karakterin önünde iki seçenekten başka yol kalmamıştır. İnşa etmiş olduğu güvenli sığınağında kalıp, doğal afetlerden korunacak ve düşük bir ihtimal olsa da tekrardan yardım gelmesini bekleyecek ya da ucunda ne ile karşılaşmadığı bir yolu seçerek, ölümüne dahi sebep olabilecek bir hamlede bulunacaktır. Zaman ilerledikçe, davranışları mantığının çok ötesine geçecektir. Çünkü Overgard, son durumlarla birlikte kendi kaderini kendi çizmek zorunda kalmıştır.
Arctic filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
13 Yorum
FİLİZ
18 Mart 2020

MÜTHİŞ

hüseyin bülbül
22 Ocak 2020

bu filmi izlemeliyim

Demet ural
19 Ocak 2020

Çok iyi birflim

Demet ural
19 Ocak 2020

Çok güzel bir site

yusuf karabekir
18 Ocak 2020

sitenizçok yavaş

sukran dkaya
8 Ocak 2020

önce seyretsek olmuyormu?

Merve
4 Ocak 2020

Cok harika bir film

mef
4 Ocak 2020

güzel fim

Fatih Küçük
3 Ocak 2020

Güzel fililm

mustafa
1 Ocak 2020

Bekliyoruz admin 🙂

sdfas
25 Aralık 2019

?

Aliş
20 Aralık 2019

Tavsiye üzerine

Muhteşem bir film
24 Kasım 2019

Muhteşem bir film