Arif v 216 izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Arif v 216 izle

Arif v 216 filmi İzle

Arif v 216 filmi izle 216 isimli kahramanımız, Gora gezegeninde uzun bir macera yaşadığı Arif’i çok özlemiştir. En son çare olarak, dünyaya yolculuk yapmaya karar vermiştir. En büyük hayali ise filmlerden tanık olduğu insanlar gibi sıradan insan hayatı yaşayabilmektedir. Ancak her ne kadar sıradan insan olmaya çalışsa da farklılığı diğer insanlar tarafından ilk bakışta öne çıkmaktadır. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan robotumuz, bir anda âşık olacak ve bütün hayatı daha da karmaşık bir duruma gelecektir.
Arif v 216 filmi İzle

Arif v 216 filmi full Hd İzle

Arif v 216 filmi full hd 216 isimli kahramanımız, robot olduğunu insanlardan gizlemeye, pot kırmamaya çalışsa da başarılı olamamıştır. Üstelik bu özelliği gözünü para hırsı bürümüş bir iş adamının dikkatini çekecektir. İş adamı teknoloji alanında liderdir. Yeni projesi olarak da 216’nın benzer üretimini yapmaya çalışacaktır. Robotumuz 216 ise bu konuda Arif’ten yardım isteyecektir. Fakat yanlış bir anlaşılma sonucunda dostuna kırılan 216, sırf hırsını alabilmek için projeyi onaylayacaktır.
Arif v 216 filmi Full Hd İzle

Arif v 216 filmi Tek Parça izle

Arif v 216 filmi tek parça izle Ancak Arif, planın ardında yatan hain fikirleri ifşa edecektir. Çünkü iş adamının 216’yı kullanarak, dünyanın geleceğini tamamen değiştirmek istediğini anlayacaktır. Bu zorlu süreçte ilk olarak can dostu 216’nın gönlünü yeniden kazanması gerekmektedir. 216 ise bu sırada yoksul bir yaşamdan zengin yaşama transfer olmuştur. İkili sonunda birbirlerinden kopamayacaklarını anlayacaklar ve aşkın da yardımıyla yeniden eskisi gibi olacaklar.
Arif v 216 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, Macera, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Özkan Uğur, Zafer Algöz

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Arif v 216 izle” filminde 45 Yorum bulunuyor.
 1. Ilo

  Lk

 2. Ramazan Keskin

  Eh idare eder

 3. Muhammet

  Süper

 4. Berfin

  İyidi

 5. elibol

  Cem yılmaz başarılı bi komedyen