Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu izle (2019)

Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu filmi İzle

Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu filmi izle Hikayede üç Yakuza üyesinin başlarından geçenler ele alınacaktır. Kentaro Yamamoto, Kazuhiko Sugihara ve Ryo Tachibana bu zamana kadar türlü işlere bulaşmış üyeler arasındadırlar. Kendilerinin sorumluluğunda olan bir görevde bocalayınca, patronları ateş püskürecektir. Yaptıkları hata işleri fazlasıyla karıştıracaktır. Üç genç karakter ise acımasız patronlarına karşı yalvarmaktan ötesini bulmak zorunda kalacaklar ve hatalarının telafisi için akıl almaz bir yola başvuracaktırlar.
Arka Sokak Kızları GOKUDOLS - Back Street Girls Gokudoruzu filmi İzle

Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu filmi full Hd İzle

Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu filmi full hd Patronları tarafından kısa süre önce popüler müzik gruplarının, sağlam paralar kazandırdığı bilgisine ulaşılmıştır. Bu durum paraya önem vermesi sebebiyle, kendisinin tamamen gündemini meşgul etmeye başlamıştır. Üstelik karşısında ne görev verirse versin yapmak zorunda kalacak üç eleman vardır. Bu nedenle de işin ciddiyetini düşünmeden, onları farklı bir yola zorlayacaktır.
Arka Sokak Kızları GOKUDOLS - Back Street Girls Gokudoruzu filmi Full Hd İzle

Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu filmi Tek Parça izle

Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu filmi tek parça izle Patronun amacı, üç gençten oluşan bir popüler müzik grubu kurmaktır. Bu nedenle de üç karakterin, cinsiyetlerini değiştirme operasyonuna onay vermeleri için zorlayacaktır. Ardından estetik ameliyatlar planlanarak, kendileri sıfırdan bir imaja sahip olacaktır. Operasyonları istemeseler de patronlarına karşı elleri kolları bağlı olan karakterler ameliyatlara boyun eğmek zorunda kalacaktırlar. Sonraki süreçte Gokudoruzu isimli gruplarının da kendilerini şaşırtacak derecede müzik serüveni başlayacaktır.
Arka Sokak Kızları GOKUDOLS - Back Street Girls Gokudoruzu filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.3 /10 Toplam oy: 11

Tür: Aksiyon

Yapım: 2019 - Japonya

Yönetmen: Keinosuke Hara

Oyuncular: Nana Asakawa, Masato Hanazawa, Kôichi Iwaki

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Arka Sokak Kızları GOKUDOLS – Back Street Girls Gokudoruzu izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Evel

    Bune ank