Arkadaşım Benjamin Tek Parça izle (2019)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Arkadaşım Benjamin Tek Parça izle (2019)

Arkadaşım Benjamin filmi İzle

Arkadaşım Benjamin filmi izle Hikayede akranlarına oranla konuşabilmesiyle öne çıkan bir filden söz edilmektedir. Benjamin isimli filin yaşamı, bu nedenle de diğerlerinden oldukça farklıdır. Bir süre sonra karakter, dostlarıyla soluksuz bir maceraya atılacaktır. Otto isimli karakter, yaz tatiline girilmesine aşırı sevinmiştir. Bu sevincinin söz konusu ise Benjamin’dir. Otto, yaz tatili fırsatından yararlanıp, Benjaminin yanına gitme fırsatı yaratacaktır.
Arkadaşım Benjamin filmi İzle

Arkadaşım Benjamin filmi full Hd İzle

Arkadaşım Benjamin filmi full hd Otto’nun, Benjamin’i ziyaret etme sürecinde başına gelecek talihsizlikler üzerinde ilerleyecektir. İşler Otto’nun planladığı gibi gitmemeye başlamıştır. Tierlieb isimli hayvanat bahçesi müdürü, Benjamin ve diğer dostlarının kaderlerini etkileyebilecek bir süreçten geçecektir. Son mali şartlarla bilirkte, Tierlieb’in çıkış yolları birer birer kapanmaya başlamıştır. Artık hayvanat bahçesini, makus sonundan kurtarabilmek için daha sağlam adımlar atmak zorunda kalacaktır. Ne yazık ki ödemesi gereken parayı denkleştirebilmesi, fazla kolay olmayacaktır.
Arkadaşım Benjamin filmi Full Hd İzle

Arkadaşım Benjamin filmi Tek Parça izle

Arkadaşım Benjamin filmi tek parça izle Hayvanat bahçesinin kapatılmasına hüsranla bakacak olan konuşan fil Benjamin, Otto ve beraberlerindeki hayvan dostlarının etrafında gelişen olaylar aktarılacaktır. Otto, ne olursa olsun kendisinin en samimi arkadaşı Benjamin’den ayrı düşmek istemeyecektir. Gereken parayı bulabilmek için kollarını sıvayacak ve hayvanat bahçesinin geleceğini etkileyecek muazzam bir direnişin fitilini ateşleyecektir. Bu süreçte başları birçok kez derde girse de uğrunda, ölümü dahi göze alabilecekleri türden ciddi bir bağlılıkları mevcuttur. Kendileri adına, en faydalı çıkarımı kazanmaları şarttır.
Arkadaşım Benjamin filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 31

Tür: Aile, Komedi

Yapım: 2019 - Almanya

Yönetmen: Tim Trachte

Oyuncular: Manuel Santos Gelke, Heike Makatsch, Friedrich von Thun

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Arkadaşım Benjamin Tek Parça izle (2019)” filminde 6 Yorum bulunuyor.
  1. Ayse

    Cok iyi bi film

  2. Fatma

    Super bir film