Arkadaşımın Aşkı Filmi izle (2019)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Arkadaşımın Aşkı Filmi izle (2019)

Arkadaşımın Aşkı filmi izle


Hikâyede iki yakın arkadaşın, yıllar sonra yeniden yollarının kesişmesi üzerinde durulacaktır. Daniel isimli editörlük yapan karakter, Isabelle isimli lise öğretmeni karısıyla mutlu bir ilişkiye sahiptir. Daniel için artık ellili yaşlara girildiğinden, hayata daha farklı bir bakış açısı benimsenmiştir. Daniel, günlerden bir gün yıllardır karşılaşmadığı bir arkadaşıyla karşılaşacaktır. Bu durum hayatının gidişatını ve ruhunu farklı yönlere doğru çekecektir. Patrick isimli arkadaşıyla, sokakta tesadüf eseri karşılaşan karakter, arkadaşıyla bir araya gelmekten fazla miktarda memnuniyet duyacaktır.
Arkadaşımın Aşkı filmi izle

Arkadaşımın Aşkı filmi full hd


Daniel için bu tesadüf, kuru kuru gözlemlenmek istenmeyecektir. Bu nedenle de güzel bir akşam yemeği tertip edip, karşılaşmalarını onurlandırma şerefine nail olmak isteyecektir. Bunun için de Patrick, Daniel tarafından evinde bir yemeğe davet edilecektir. Patrick, bu daveti büyük bir incelikle kabul edecek ve henüz 30’lu yaşlardaki taze sevgilisiyle katılmaya karar verecektir. Daniel, Patrick’in kız arkadaşı karşısında şehvetle büyülenecektir. Adeta yıllar sonra unuttuğu duygular ve hisler depreşmiştir.
Arkadaşımın Aşkı filmi full hd

Arkadaşımın Aşkı filmi tek parça izle


Daniel’in, Patrick’in sevgilisine karşı ilgisi sır olarak kalmayacaktır. Çünkü eşi Isabella’da genç kadından etkilendiğini fark edebilecek kadar Daniel’i iyi tanımaktadır. Daniel, genç kadın ile ilgili hayallere dalmaya başlayacaktır. Sonrasında aklına bile gelmeyecek bir maceraya sürüklenmeyi kabul edecektir. Çünkü uzun zamandır, yaşama sevincini kaybettiğine inanan karakter, adeta yeniden doğmuştur.
Arkadaşımın Aşkı filmi tek parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, 2019 Film izle, Komedi, Romantik, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

Yönetmen: Daniel Auteuil

Oyuncular: Sandrine Kiberlain, Adriana Ugarte, Gérard Depardieu

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Arkadaşımın Aşkı Filmi izle (2019)” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. Dilbahar

  ,güzel

 2. Alp

  neşeli ve eğlenceli

 3. murat

  izleyemedimki filmi

 4. Can066

  Süper

 5. mustafa

  film başlasın