Artemis Fowl izle

9.7 /10 3
Artemis Fowl izle

Artemis Fowl filmi İzle

Artemis Fowl filmi izle Hikâyenin ana odağı 12 yaşındaki Artemis Fowl’dur. Bağlı bulunduğu soy oldukça asil olmaktadır. Soya mensup olan herkes adeta bir suç dahası olmaktadır. Artemis, bütün bunlara bağlı olsa da kendi de en az onlar kadar zekidir. Babasının bir anda ortadan kaybolmasıyla ruhsal olarak yalnız başına kalmıştır. Fiziksel olarak ise ortadan kaybolan babasının Sadık koruyucusu Butler eşlik edecektir. Artemis ve Butler büyük bir yolculuğa çıkmak üzere hazırlanırlar.
Artemis Fowl filmi İzle

Artemis Fowl Türkçe Dublaj izle

Artemis Fowl filmi full hd Bu yolculukta ulaşmak istedikleri tek hedef Artemis’in babası ve Butler’ın patronu. İkili bütün bu girişimlere karar verdiklerinden itibaren tesadüf eseri eski bir yeraltı medeniyetini de keşfedeceklerdir.
Artemis Fowl filmi Full Hd İzle

Artemis Fowl Filmi Full HD izle

Artemis Fowl filmi tek parça izle Bu gizemli dünyada birbirinden farklı yeteneklere sahip olan perilere tanık olacaklar ve büyük hayrete düşeceklerdir. Büyük ihtimalle babasının ortadan kaybolmasına bağlı olan olayların yaşandığı dünyada, periler dünyası olabilecektir. Biraz gizemli, biraz münzevi bu peri dünyasından tehlikeli planlar gerçekleştirecekler. Ancak Artemis bütün bunların üstesinden gelebilecek yeterliliğe sahiptir. Bu planın boyutu olağanüstü perilere karşı mücadele etmelerini gerektirecek potansiyeldedir. Hem fiziksel hem de zekasal süren bu savaşı kazanmaları gerekmektedir. Bütün bu çabalar Artemis’in, LEPrecon perisi Holly Short’u ele geçirmesiyle iyice körüklenecektir. Bu büyük gizemi aydınlatabilmeleri beklenen kadar kolay olmayacaktır. Bunun için büyük bedeller ödemeleri dahi gerekebilecektir. Bu savaşı en kurnaz olan tarafın kazanması da olası bir durum olacaktır.
Artemis Fowl filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    3.8
  • Film Dili
    Girilmedi
41 Yorum
sadfsd
18 Haziran 2020

fDF