Article 15 Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Article 15 Türkçe Dublaj izle (2019)

Article 15 filmi İzle

Article 15 filmi izle Hikâye yaşanılan haksızlıklarına rağmen, hayatlarına iki elden tutunmaya çalışan genç kızların hayatları üzerinde duracaktır. Başlarına gelecek olaylar, tahminlerinin bile ötesinden olacaktır. Polis, bütün kanallarıyla olayların arkasındaki sır perdesini açmaya çalışacaktır. Ancak, hiçbir şekilde olayın gizemi çözülememektedir. Bu durum, kendilerini bir seviye sonra savunmak adına başka yollara sapmalarına yol açacaktır. Olayı çözebilmek için yemin edecektirler.
Article 15 filmi İzle

Article 15 filmi full Hd İzle

Article 15 filmi full hd Olaylar Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinde yaşanılacaktır. IPS subaylarından Ayan Ranjan, Hindistan’daki kast sistemine karşı mücadele edecek bir polis memuru olarak öne çıkacaktır. Kendisi Avrupa’da yetiştirilen karakter, Hindistan’daki anlayışı son derece egzotik ve dogmatik bulmaktadır. Ayan kendine polislik kariyerini seçtiğinde, bu yanlışlıkları da düzeltebilmeyi amaçlayacaktır. Harimanpur köyünde yaşayan Dalitli üç genç kız, korkunç bir suça tanık olacaktırlar. Bu zaman sonra, geleneksel sisteme karşı mücadele etmesi gerekecektir. Çünkü insani içgüdüleri bunu zorunlu kılmıştır.
Article 15 filmi Full Hd İzle

Article 15 filmi Tek Parça izle

Article 15 filmi tek parça izle Ayan, diğer taraftan karısı Aditi ile de sallanan ilişkisini ayakta tutmaya çalışacaktır. Yasaları ve adaleti elinden geldiğince korumak üzere davranacaktır. Üç kızdan biri halen kayıp durumdadır. Bu nedenle de elinden kayıp gitmesine izin vermeyecektir. Normal insanların kaldığı türden bir ikilem yaşayacaktır. Çünkü Hint anayasasındaki din, ırk, cinsiyet ve kast sistemi temelli ayrımcılıklar artık zoruna gitmenin de ötesine geçecektir. Kendisi gereken her adımı atmaya çalışacaktır.
Article 15 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 18

Tür: Suç, 2019 Film izle, Dram, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - Hindistan

Yönetmen: Anubhav Sinha

Oyuncular: Ayushmann Khurrana, Manoj Pahwa, Mohammed Zeeshan Ayyub

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Article 15 Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. ahmet

  Hint filmlerinden güzel bir yapım

 2. Hasan

  teşekkürler

 3. ali

  harika

 4. Jess Spn

  Eje

 5. Öner

  Film güzele benziyor

 6. mahir

  süper film teşekür

 7. meni

  E

 8. Benim ismim

  Yorim