Sitemizde şuan toplam 1486 film bulunmaktadır.

Askeladden – I Soria Moria slott Filmi izle (2019)

3
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PARTYorum yap

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Askeladden – I Soria Moria slott Filmi izle (2019)

Askeladden – I Soria Moria slott filmi İzle

Askeladden – I Soria Moria slott filmi izle Hikayede bir kral ile kraliçenin maruz kalacağı olumsuzlar neticesinde yaşanılacak olaylar irdelenecektir. Karakterler, mutlu mesut bir şekilde hayatlarını sürdürürlerken, bir anda ikisi de zehirlenecektirler. Kendilerinin zehirlenmesinin üzerine giden insanlar, olayların sorumlusu olarak Pal ile Per isimli iki kardeşi benimseyecektirler. Sonraki süreç iki kardeşin zan altında kalmalarıyla değişecek ve asli suçlunun kim olduğu öğrenilmeye çalışılacaktır.
Askeladden - I Soria Moria slott filmi İzle

Askeladden – I Soria Moria slott filmi full Hd İzle

Askeladden – I Soria Moria slott filmi full hd Kral ile kraliçeyi zehirlemek suçundan şüpheli sıfatıyla yargılanan ikili, tutuklanarak kaçmalarının önüne geçilecektir. Diğer taraftan kraliyetin küçük çocuğu Espen ile Prenses Kristin, başka bir maceraya yol almaktadırlar. Bu zamana kadar saf altından yapıldığı rivayet edilen bir kale, ikisinin de dikkatini çekmiştir. Soria Moria isimli altından inşa edilen kaleyi bulmak için fazlasıyla efor sarf edecektirler.
Askeladden - I Soria Moria slott filmi Full Hd İzle

Askeladden – I Soria Moria slott filmi Tek Parça izle

Askeladden – I Soria Moria slott filmi tek parça izle Soria Moria’yı iki kardeş için önemli kılan durum, içinde bulunduğu düşünülen yaşam suyu adındaki kuyudur. Bu kuyu sayesinde Kristin, zehirlenen ebeveynlerinin tedavi edilebileceğini düşünmektedir. Bunun için de kuleyi bir an önce bulmaları gerekecek ve zamana karşı yarışmaları söz konusu olacaktır. Lakin kaleyi bulma girişimleri sadece kendilerinden gelmemiştir. Birkaç kötü niyetli Danimarkalı da kalenin arayışına girmiştir. Her ne olursa olsun Espen ile Kristin’in başarılı olmaları gerekmektedir.
Askeladden - I Soria Moria slott filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Fantastik, Macera

Yapım: 2019 - Norves

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Mikkel Brænne Sandemose

Oyuncular: Vebjørn Enger, Eili Harboe, Mads Sjøgård Pettersen

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?